Проблем с огледалата Авенсис Т25

kesler
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Юли 2017 14:06
Местоположение: Sofia

Проблем с огледалата Авенсис Т25

Мнение от kesler » 17 Юли 2017 17:43

Здравейте, имам проблем с огледалата на Авенсис Т25 2003 г. VVTi 1.8. Лявото огледало не се прибира като натисна бутона за прибиране на огледалата. Като се опитам да го преместя леко с ръка се движи съвсем малко. Дясното отгледало се прибира нормално но пък не му работи подгряването(на лявото и на задното стъкло работи). Някой да е имал подобен проблем и как го е разрешил? Някакви слаби места които да мога да проверя? Има ли огледала от други модели, които да стават за Авенсиса, ако евентуално трябва да търся втора употреба. Препоръчайте ми подходящ добър сервиз в София, където могат да ми ги ремонтират.

Аватар
kostadinnm
Мнения: 240
Регистриран на: 09 Яну 2013 21:20
Местоположение: София/Петрич

Проблем с огледалата Авенсис Т25

Мнение от kostadinnm » 19 Юли 2017 21:53

Колега, не знам дали ще ти е от полза, но познавам авто-стъклар, на който всичко по вратите му е познато като пръстите на двете ръце. Намира се в люлин и се казва Пламен Маджаров - чукни в google и ще го намериш. Работи в един тъмен подземен гараж, но си разбира от материята. Също така е фен на японските автомобили. Само да те предупредя, че е малко особен, но съм почти сигурен, че ще ти свърши работа за страничните огледала.
Успех и да споделиш как си се справил!
Corolla 2006 2.0 D-4D | sedan, SOL

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kaman4e и 17 госта