Някой с ветробрани на приус 2?

stoyanov.bs
Мнения: 59
Регистриран на: 26 Апр 2014 19:55
Местоположение: Бургас

Някой с ветробрани на приус 2?

Мнение от stoyanov.bs » 08 Яну 2018 16:45

Колеги, чудя се дали да си сложа ветробрани на приуса. Ако има някой с ветробрани на приуса ще помоля да сподели впечатления, защото от прочетеното в нета от оставам със смесени чувства. На едни колата им станала прекалено шумна след монтажа, на други ветробраните не пасвали добре, на трети се разлепяли/ размествали след време. Гледам, че най-масовата използвана марка е HEKO(Полша), та ако се реша, вероятно и аз ще си взема такива. Благодаря предварително на отзовалите се!

Митко и Дени
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Яну 2019 15:55
Местоположение: Костенец
Автомобил: Avensis2007

Някой с ветробрани на приус 2?

Мнение от Митко и Дени » 29 Юни 2019 14:40

Аз сам НЕКО и са топ.80лв за четерите

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Някой с ветробрани на приус 2?

Мнение от zi_zi_top » 29 Юни 2019 22:27

Преди няколко години си купих пълен комплект НЕКО за старата Корола. Не издържаха едно лято дори! :censored:
Паркингът на болницата няма сянка и бях решил, че мога да оставям открехнати прозорците, за да се проветрява купето и да не се притеснявам от дъждовете.
Да, да, ама НЕ! Изкривиха се, започнаха да пречат на стъклата да се затварят и като видях, че ще повредят уплътнителите ги изхвърлих!
Като идея са добри, но са направени от калпава пластмаса и закрепването им е супер недомислено!
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта