Мнение за Тойота Ярис 1.3 86 к.с.

Аватар
kaltcev.72
Мнения: 116
Регистриран на: 02 Май 2013 21:30
Местоположение: Wiesbaden Germany

Re: Мнение за Тойота Ярис 1.3 86 к.с.

Мнение от kaltcev.72 » 25 Сеп 2013 19:25

Имал съм само един опел до сега и той не беше изгнил , но .... Не става въпрос за таратайките който се продават на Българският пазар, става въпрос , че марката ОПЕЛ става посредствена . Те отдавна спряха да се целят във високите класове и решиха да пробият на пазара с цени. Ефтинки материали , и още куп компромиси. Мисля че и на два пъти ОПЕЛ колабира в Германия и се налагаше да вливат държавни субсидии, но нейсе това е друга тема на разговор. Колкото до Яриса имам добри впечатления , като градски автомобил. Ако става на въпрос за гледане при покупката на автомобил на старо , по добре ходи на врачка . Ми то навремето имах един Форд дизел и да не ти казвам колко бях доволен от него. Харчеше 4 нафта , масло не харчеше , палеше и на студено просто супер, ама един пиян каскадьор ми го счупи, то добре, че аз оцелях иначе още са го търкалям. tooth.gif
Ше фърла с тебе по нещо!

валентин
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2018 21:38
Местоположение: Велико Търново

Мнение за Тойота Ярис 1.3 86 к.с.

Мнение от валентин » 09 Фев 2018 21:59

Горд собственик на ярис 1.3 2000 малко дърта внос от италия ня километрж почти 290000 ама става ..за една година 50000км не лопа не трака за разлика от другите пачници които карах ауди 80 и пежо 106 ....разход на гориво 5- 6л за 100км извън градско 7-8 за 100 градско в форума дълго търсех мнения за газова уредба и маи половината които са писали по тая тема маи са не виждали въобще кола след дълги колебания сложих и газ инжекцион лоренцо ламас нещо такова ....на мен лично не се отрази в динамиката на автомобила ускорение спиране тежест палене или нещо да дава признак че съм на газ нито страничен вятър както го има в някои коментари ама нищо разходът на автомобила не се промени въобще единствено се промени схемата на зареждане в моя полза някои казват ама тя гори малко на бензин ама клапаните ще изгорят ама газта е за готвене и разни др работи да ви светна не изгоряха клапаните не киха не кашля не свети лампа двигател нищо просто върви на по евтино гориво мое мнение купете си такава ако ви е по джоба следващата кола която си купя ще е по новия ярис ама маи ще е след 10 години ....ЗА някои драскачи като гледам не пишете простотии да заблуждавате хората ако не разирате не даваите мнения изпробваите и после даите коментар

Ixidor
Мнения: 19
Регистриран на: 14 Фев 2015 18:04
Местоположение: София

Мнение за Тойота Ярис 1.3 86 к.с.

Мнение от Ixidor » 19 Фев 2018 13:48

Ами, на колегата по-горе, много безаварийни още километри пожелавам! И бях чел за Ранди Лоренцо някъде, но Лоренцо Ламас ГИ още не :)
От колко км е на газ?

валентин
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2018 21:38
Местоположение: Велико Търново

Мнение за Тойота Ярис 1.3 86 к.с.

Мнение от валентин » 23 Фев 2018 22:45

Ixidor написа: Ами, на колегата по-горе, много безаварийни още километри пожелавам! И бях чел за Ранди Лоренцо някъде, но Лоренцо Ламас ГИ още не :)
От колко км е на газ?
На газ съм вече почти на 18000км....общо от както я имам 68000км нищо не и става за сега :whistle: и газта е ранди лоренцо благодаря за поправката ... е не мога да помня всичко ама е такава

Ixidor
Мнения: 19
Регистриран на: 14 Фев 2015 18:04
Местоположение: София

Мнение за Тойота Ярис 1.3 86 к.с.

Мнение от Ixidor » 21 Мар 2018 10:13

Всъщност е Ланди Ренцо, но все тая. Пошегувах се с Ранди Лоренцо понеже някъде го бях срещал по форуми. Важното е да те слуша. Сменяй филтри навреме и хвърляй око под капака понякога.
Иначе аз клапани сменях, да. Но подозирам, че бяха тръгнали още преди аз да съм бил собственик на колата и преди да сложа газ.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 67 госта