pomosht za suedinitel

Kiril Nikolov
Мнения: 27
Регистриран на: 14 Сеп 2004 23:33
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

pomosht za suedinitel

Мнение от Kiril Nikolov » 23 Окт 2004 02:25

imam slednia vapros,
suedinitelia mi zapochna da se durji stranno sled kato udarih prednicata,

1.niama 2000 km sled smiana -siguren sum v tova
2.moje bi vednuj sum go pregriaval - ne znam dali ima neshto obshto


eto gi i simptomite

1. otdelia mnooooogo visoko - imam chuvstvoto che izobshto ne otdelia,

2. zacepva chak nad 4000 oborota, dotogava samo diga oborotite bez da durpa kolata, a kato ia nastupia po-seriozno i zapalva gumite

3. na purva skorost trugva i bez gaz bez da gasne, vse edno sum na polusuedinitel, inache


ta se chudia vuzmojno li e sled udara (chelen - usukani rogove) da sa se razmestili raznite mu tam nastroiki (v smisul - jila, kolko e opunato i t.n.) i kak da go reguliram - eto chertjite na chastite, celicata e ST182
Прикачени файлове
suedinitel-prenos.gif
suedinitel-prenos.gif (14.25 KiB) Преглеждано 2403 пъти
suedinitel-pedal.gif
suedinitel-pedal.gif (15.68 KiB) Преглеждано 2403 пъти

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 23 Окт 2004 18:59

proveri simpuvo pompata, tazi montirana zad samiyat pedal (v vigatelnoto) viz dali nyama tech, dali ima dostatuchno spirachna technost. posle trugni po markuchite, i sht vidish na samata skorostna kutiya vtoriyat cilindur-pompa, koito natiska vilicata, viz tam dali raboti normalno, tryabva ti chovek da natiska pedala, a ti da gledash. opitai se obezvuzdushish sistemata (kakto pri spirachkite) mushtuka se namira na vtorata pompa pri skorostnata kutiya, akone se opravi, razglabai kutiyata i viz kakvo tava otvutr, taka kato te slusham ami si za smyana na pritiskvatelen disk!
uspehi,
punky sad.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 72 госта