Za Punky - tyrsia intake manifold za Dellorto DLHA 40 za 4AF

Аватар
vaskess
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Окт 2004 15:28
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Za Punky - tyrsia intake manifold za Dellorto DLHA 40 za 4AF

Мнение от vaskess » 23 Окт 2004 16:29

Punky,

znaesh li otkyde moga da nameria intake manifold za Dellorto DLHA 40 dvoini karburatori, koito da stanat na 4AF? Ili da si pravia sam...

Biah vidial edin pich da prodava takyv na EBAY, no e zaminal. Ti kakvo shte me posyvetvash? A kakva bi bili moshtnostta e tzi karburatori? 130hp?

Kolata e 1990 Corolla Liftback, 4AF.

Karburatorite sa kato tezi, no sa v dosta po-dobro systoianie.

Thanx.

Vaskess
Прикачени файлове
dellorto.jpg
dellorto.jpg (22.81 KiB) Преглеждано 4570 пъти

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 23 Окт 2004 18:45

ami ne sum vizdal i chuval nyakoi da pravi takiva kolelktori, zatova nai-dobre si go napavi sam! znam che v paradiaseracing.co ima adaptor, koito shte ti pozvoli da montirash direktno na tvoya kolektor, webber 32-38.
uspehi,
punky smile.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 23 Окт 2004 23:47

4AF май няма да стане - ще си го правиш сам.
Тук мога да съм малко от полза - преснимай си гарнитурата на всмукателния колектор на лист А3 и ми я прати на пощенски адрес - навит ли си ? Без увеличение или намаление - в естествен размер.

Аватар
vaskess
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Окт 2004 15:28
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от vaskess » 24 Окт 2004 12:45

Thanx Punky. smile.gif

Jamie, np, shte e super ako mi pomognete :) :thumbsup: Dai mi niakolko dni da otida do arabite i shte ti ia pratia (shte napravia na nova garnitura, che ne mi se svalia moita ;)

Iskash li da ti pratia i otpechatyk na karburatorite? Ako da, shte mi otneme sedmica-dve, zashtoto sa v Haskovo i shte triabva da otida do tam.

A onezi kolektori, koito biah nameril v EBAY verno biaha za 4AG i sega kato gledam knigata vizhdam, che kolektorite sa razlichni (imam kniga na Haynes za Toyota Corolla 1987 - 1992, vzeh si ia ot USA kogato karah Corolla AE92 4AFE, 105hp).

Jamie, to mozhesh li da napravish takiva kolektori? Gotov sym da si platia, razbira se :)) Ili mozhe bi chertezha, s koito da gi napravia sled tova?

Thanx again,

Vaskess

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 25 Окт 2004 21:12

http://samodisel.lorddigital.com/toyo2.dwg

Eто труда на моя приятел с Аутокада - това е за 4АГЕ.
Няма нужда да даваш отпечатък от Делортота - тук има сигурно поне 3-4 комплекта. А и вече ги има направени на Аутокад :-))))))))))
Ще помагам поне с информация, може и с лазер/СНС-фреза ако станат връзките.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 26 Окт 2004 00:34

jamie написа:http://samodisel.lorddigital.com/toyo2.dwg

Eто труда на моя приятел с Аутокада - това е за 4АГЕ.
Няма нужда да даваш отпечатък от Делортота - тук има сигурно поне 3-4 комплекта. А и вече ги има направени на Аутокад :-))))))))))
Ще помагам поне с информация, може и с лазер/СНС-фреза ако станат връзките.
jamie, copirai skicata kato .jpg i ya postni, ili slozi za download, shtot az nyamam autocat, i nemoga da ya vidyajpg sad.gif
mersi,
punky :thumbsup: smile.gif

Аватар
vaskess
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Окт 2004 15:28
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от vaskess » 26 Окт 2004 13:37

Dobra idea, che as se zapusnah da tyrsia Autocad, no shte nameria, za da si ia razpechatam biggrin.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 26 Окт 2004 16:17

Умишлено е в Аутокадски формат за да може да се даде направо за изработка.
Но ще я пусна и в ГИФ/ДЖПЕГ за гледане само. Ако някой все пак иска да гледа Аутокадския - мога да ъплоудна и Воло Вю - стария Аутокад вюър - малък е, лек и само за гледане/мащабиране - перфектен !
ПП: Пазя Аутокад файлове на всичките си модификации - т.е. ако някой хареса нещо - ще му е бързо и лесно да го направи после.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 69 госта