Накрайник на рамо на чистачки

Stass
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2004 10:34
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Накрайник на рамо на чистачки

Мнение от Stass » 20 Дек 2004 14:18

Здравейте колеги !
Вчера докато си карах в дъжда по магистралата ,както си работеха чистачките ми , единият накрайник се строши и еданта изпадна ( по законите на Мърфи, тази пред шофьора). Оказа се обаче , почти невъзможно да се намери такъв накрайник !!!
Някой има ли идея дали това са стандартни за Тойота накрайници и откъде може да се намерят ? Не знам що за глупост е това, но дори двата накрайника на лявата и дясната чистачки се различават и не можах да ги разменя !
Колата ми е Корола АЕ 92 Лифтбек....

jimmmy
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Ное 2004 15:47

Re: Накрайник на рамо на чистачки

Мнение от jimmmy » 20 Дек 2004 15:29

Stass написа:Здравейте колеги !
Вчера докато си карах в дъжда по магистралата ,както си работеха чистачките ми , единият накрайник се строши и еданта изпадна ( по законите на Мърфи, тази пред шофьора). Оказа се обаче , почти невъзможно да се намери такъв накрайник !!!
Някой има ли идея дали това са стандартни за Тойота накрайници и откъде може да се намерят ? Не знам що за глупост е това, но дори двата накрайника на лявата и дясната чистачки се различават и не можах да ги разменя !
Колата ми е Корола АЕ 92 Лифтбек....
Pich i az sum ima podoben problem s bivshata si kola! Suvetvam te napravo da si kupis novi cistackite idvat ili s malki vintcheta ili s nov nakraynik i prosto se namushkva i se zamenia cialia nakraynik s niakuv nov- staria se maha i taka... inache da tarsis sustia kato starite ti chestacki ili e mnogo lesno ili mnogo trudno :thumbsup:

Stass
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Окт 2004 10:34
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Stass » 20 Дек 2004 15:44

Jimmy, купих си три комплекта чистачки , едините са Шампион( заболя ме сърцето), на кутията си пишеше че стават за лифтбек ,като моя, но....изненада !-има три комплекта различни накраиници ,но като моите няма ! Аз не че особено държа да съм с такъв тип накрайници, но проблемът е че самото рамо е прекалено дебело и тези накрайници ,които идват с чистачките не могат да се нанижат на края му ! А сега да сменям целите рамена....баси ! по-дорбе да си карам така ,както съм си вързал чистачката с тел ! може да не е красиво ,но поне засега държи...

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 20 Дек 2004 16:09

I az imah takav problem s chistachki Champion! Nakrajnicite ot Bosh mislja, che stavat, t.e. izglezhda e po-dobre da si kupuvame chistachki Bosh, tezi nakrajnici na Champion sa tesni....

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 54 госта