Вибрации при Avensis 2.0D4D 2002г.

CYNIC
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Фев 2018 19:10
Местоположение: софия
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти

Вибрации при Avensis 2.0D4D 2002г.

Мнение от CYNIC » 24 Фев 2018 18:12

Да не отварям друга тема ще питам тук. Става въпрос за авнсис 2003 2.0 бензин автомат. Когато автомобила е на скорост и съм натиснал спирачката на светофара примерно. Се появяват осезаеми вибрации. Не са силни но са осезаеми. Дали е от някой тампон или са си нещо нормално??? От скоро се сдобих с този автомобил и понеже за сефте карам японско возило не съм още много наясно с доста неща...
TOYOTA AVAENSIS 2.0 AUTOMATIC T25

Himbo
Мнения: 93
Регистриран на: 08 Сеп 2016 12:40
Местоположение: София

Вибрации при Avensis 2.0D4D 2002г.

Мнение от Himbo » 28 Мар 2018 16:25

Иво Иванов написа: Малко закъснях,но да довърша темата.След смяна и на задния тампон на двигателя вибрациите изчезнаха.На доста неудобно за смяна место е разположен.Обобщение сменени ляво вътрешно каре,преден и заден тампон не двигателя,тампоните оказаха най-голямо значение.Благодаря за съветите.
Което потвърждава мнението ми, че трудно се намира еднозначен отговор на въпроса "колата ми вибрира". Този въпрос не се решава по форумите, а с оглед, на място, т.е. в сервиз, на ходова част/двигател. На "екстрасенсите", дето са много категорични от две думи и с лека ръка си чешат пръстите по клавиатурата, много здраве от мен :whistle: И да налучкат нещо, няма голяма полза, щото може и да е от него, може и да не е. Иво Иванов, пак си имал късмет, че са ти открили проблемите, вероятно ти е по-стара колата и с времето проблемът се е задълбочил, така е станало по-лесно да се диагностицира. Ако е в началото, трудно. От друга страна пък, като не се хване навреме, та вземе да повлече след себе си и нещо друго и после комплексни ремонти...
Аз съм се нагледал на "майстори" в най-различни области, та ще ме прощавате за скептицизма shutup.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 58 госта