Спешно ми трябва съвет, искам да ви стана колега.

MartoMihaylov
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Сеп 2017 19:36
Местоположение: Пловдив

Спешно ми трябва съвет, искам да ви стана колега.

Мнение от MartoMihaylov » 13 Сеп 2017 19:56

Здравейте бъдещи колеги, предварително се извинявам за локацията на темата, но малко съм дезориентиран във форума все още.
Искам да се присъединя към вашия клуб, харесал съм си Авенсис 2 , 1.8 vvti 129 коня, и то точно определен екземпляр защото е хечбек. Колата е внос от Словения с газов инжекцион със система за смазване на клапаните. Има история водена до последно поне по книжка. Днес видях колата, изпарителя е Magic а капачката за зареждане Tomaseto, до компютъра не успях да стигна. Покарах колата, на пръв поглед е добре но съединителя ще е за смяна. След 140 обръща на бензин, и при включени всички консумативи оборотите мърдат но само на газ, като изключа климатика и се оправят.
Сега главния ми въпрос предложете ми сервиз в Казанлък, защото колата е там. Аз съм от Пловдив, колата днес преминаваше от тук, собственика ми се обади и се срещнахме. От представителствата в Пловдив и Пазарджик ми отказа преглед, били претрупани. Собственика не иска да идва друг ден, защото изтичали транзитките на колата. Колата ми харесва затова искам да я прегледат в сервиз, диагностика, и много ми се иска компресия да се измери, заради седлата на клапаните въпреки че е със система за смазване. Много ви моля препоръчайте някакъв сервиз в Казанлък. Благодаря ви предварително.

MartoMihaylov
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Сеп 2017 19:36
Местоположение: Пловдив

Спешно ми трябва съвет, искам да ви стана колега.

Мнение от MartoMihaylov » 13 Сеп 2017 20:15

Моля наистина е спешно, ако има има колеги от Казанлък които да помогнат или да препоръчат сервиз.

Аватар
veso_hds
Мнения: 1429
Регистриран на: 13 Май 2012 12:06
Местоположение: Бургас
Благодарил/а: 19 пъти
Получена  благодарност: 26 пъти

Спешно ми трябва съвет, искам да ви стана колега.

Мнение от veso_hds » 13 Сеп 2017 20:16

В Стара Загора има оторизиран представител на Тойота.Отзивите за сервиза не са много добри,но една диагностика би трябвало да направят.
За Казанлък не знам.
Тойота РАВ 4 D4D-2002г.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта