Мнения за Corolla Verso 2.0 D4D 90к.с 2003г.

fetkov
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Сеп 2017 14:40
Местоположение: Варна

Мнения за Corolla Verso 2.0 D4D 90к.с 2003г.

Мнение от fetkov » 18 Сеп 2017 15:26

Здравейте
Нов съм в клуба и от скоро време си замислям да си закупя Corolla Verso 2.0 D4d 90к.с 2003г. и искам вашето мнение. Тъй като до сега съм карал само бензинова кола и от дуга марка, но сега съм си харесал тази тойота. До сега не съм карал Японска кола, чувал съм само хубави отзиви за тези коли.
Колата ще се ползва пердимно за градско каране ( да закараме детето до яслата ), на година минаваме средно около 10 000-15 000км. Та въпроса ми е струва ли си да карам кола дизел за къси разстояния или да се оглеждам за 1.8 VVTi. За бензиновите медели съм чел че горят масло. Този D4D надежден ли е и какви са им проблемите, в форума четох и до колкота разбрах проблемите им са били дюзите и маховика. Скъпа ли е поддръжката на колата.

Темата ако не е за този раздел моля модераторите да я преместят в точния раздел.

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Мнения за Corolla Verso 2.0 D4D 90к.с 2003г.

Мнение от zi_zi_top » 23 Сеп 2017 16:31

Този ДВГ е един от най-добрите и е сравнително непретенциозен. Все пак става въпрос за 14-15 годишен автомобил и трябва да се гледа внимателно конкретния екземпляр. Ако е добре поддържан, не се притеснявайте за пробега.
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Google [Bot] и 61 госта