Избор на Тойота

k4

Избор на Тойота

Мнение от k4 » 17 Сеп 2004 10:56

Здравейте фенове, собственици и привърженици на японската марка автомобили Тойота.От общите наблюдения които имам стигам до заключението ,че Тойота като цяло е един от най-качественият масов автомобил.Твърдо съм решил да е от марката Тойота.Но имам известни колебания дали да е дизел,или бензин и да му сложа газова уредба.Може би избора ми се свежда до средният клас или Корола или Карина.Добри ли са дизелите на Тойота или да гледам бензиновите им мотори?

Гост

Мнение от Гост » 17 Сеп 2004 14:49

Да,вярно е че Тойота е лидер по качество и правилно си се ориентирал но конкретизирай си малко въпроса или по-точно казано избери си или Корола или Карина?Пък после ще мислиме дали да е дизел или бензин И двете са хубави plane.gif

k4

Мнение от k4 » 22 Сеп 2004 19:29

Мисля че избора ми се насочва вече към Карината.Как мислите дали да гледам дизел или бензиновата версия на колата?Кое е по добре?

celica 7A-FE
Мнения: 6
Регистриран на: 24 Ное 2004 16:31
Обратна връзка:

Мнение от celica 7A-FE » 24 Ное 2004 19:05

Zdr. Az mislq 4e ako 6e si kupuva6 qponska kola v slu4eq TOYOTA
si vzemi benzin. 100% 6te i se radva6 pove4e mkar4e TOYOTA iama
nai doria dizelov motor. Pone az taka znam. Ako stava na vapros za
rasxo malko qponski benzini minavat 9-te litra.

Peter
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Дек 2004 04:19
Местоположение: Houston

Мнение от Peter » 05 Дек 2004 04:54

За дизелите не мога да ти кажа нищо, но ако взимаш бензинова Карина ти препоръчам да е с двигател 2.0 Аз имам Камри което е с 2.2 двигател но той е същия като този на Карината 2.0 отличава се само по диаметъра на цилиндрите. При Камри-то този двигател ми е малко слабичък, но при Карината ще пасва идеално.

El Camino

Мнение от El Camino » 05 Дек 2004 12:04

To pri karinkite nqma takiwa extri nad 2 litra:). W ewropa sme wse pak;).
175 konq ako imash na Carinkata si shef tuka i si nai golemiq:).

Daje i w dneshni dni na avensis nqma wigatel nad 2 litra.

Prekarani sme qko w towa otnoshenie mai..

Peter
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Дек 2004 04:19
Местоположение: Houston

Мнение от Peter » 07 Дек 2004 00:02

Ми аз имах предвид че двигателя е един и същ като конструкция, всичко е абсолютно еднакво като гледам моя двигател и такива на Карина дето съм ги гледал в БГ. Само разликата е че при Карина е 2.0 а при Камри е 2.2 и е с по голям диаметър на цилиндрите откъдето блока е по тънкостенен. Аз преди 2 години се бях засилил да си взимам една такава Карина в Бг и сега още ме е яд че не я купих, щото често си ходя и без кола ми е доста кофти. Та сега след нова година ще си търся ма незнам дали от България или да се пусна из Европа и оттам да си докарам нещо.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 07 Дек 2004 03:50

Peter написа:Ми аз имах предвид че двигателя е един и същ като конструкция, всичко е абсолютно еднакво като гледам моя двигател и такива на Карина дето съм ги гледал в БГ. Само разликата е че при Карина е 2.0 а при Камри е 2.2 и е с по голям диаметър на цилиндрите откъдето блока е по тънкостенен. Аз преди 2 години се бях засилил да си взимам една такава Карина в Бг и сега още ме е яд че не я купих, щото често си ходя и без кола ми е доста кофти. Та сега след нова година ще си търся ма незнам дали от България или да се пусна из Европа и оттам да си докарам нещо.
mdaaa, tvoyat dvigatel e 5S-FE a na carinata e 3S-FE, neznam dali e v diametura razlikata, ili v dulbochinata?! wacko.gif

Аватар
iv007
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Ное 2004 23:07
Местоположение: Sofia

Мнение от iv007 » 23 Дек 2004 23:03

честито за правилния избор .Toyota е най-добрия автомобил който сьм карал :thumbsup: Моята е Corolla 1.4 e-fe ,99г. имам газова уредба ,колата е на 220000км., разхода е градско 9-10.,магистрала според скоростта :whistle: ,не че може да бьде кой знае колко висока
Нещото което е важно и искам да споделя :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: никакви грижи с газта

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 74 госта