Nqkoi moje li da naprawi snimka na towa..

El Camino

Nqkoi moje li da naprawi snimka na towa..

Мнение от El Camino » 17 Окт 2004 13:54

Filtyra za wyzduha w kupeto na Carinkite. Namira se do pedala za gazta i se dyrji na tezi dwe shtipki tam.

Mnogo mi e trudno da si go predstawq, a sega imam wreme swobodno i ako widq kak izglejda, shte se opitam da si naprawq neshto takowa.
Прикачени файлове
Filtyr za wyzduha w kupeto
Filtyr za wyzduha w kupeto
Image048.jpg (47.23 KiB) Преглеждано 3774 пъти

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 22 Окт 2004 00:00

az veche sum s polemov filtur v AE86-cata, i sum adski dovolen ot rezultatite! znachi montirah go predi samata pechka, zapulnih fugite otstrani s pyana, i stana super. Izpolzvah filtur za Ford, beshe po dulag ta go reznah na dve, i sega si imam i oshte edin za smyana, nyakoi den! veche nyama prah i lista da mi kinavat v kolata, vuzduhut ne mirishe, i samata sistema se zaglushi i stana mnogo hubavo...:)
adski sum dovolen ot tazi si modifikaciya i ya preporuchvam na vsichki :thumbsup: cool.gif smile.gif

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 22 Окт 2004 10:46

Az bjah pisal po temata za filtura, no edva sega zabeljazah, che neshto ne sum go postnal kakto trjabva i nishto ne se e poluchilo...
Az si kupih takav filtur ot TM Auto, struvashe nad 80 lv s DDS!
Filtura e v plastmasova ramka i se sguva kato tefterche na 2 po sredata...
Za da go puhnesh v otvora se razguva, no ne napulno i purvo se vmukva do polovinata i edva togava go razguvash dokraji vmukvash i vtorata polovina... Ne moga da go snimam, zashtoto njamam DIGITAL APARAT, no si mislja, che nadali bi moglo da se napravi podoben, po-skoro neshto, koeto samo vremenno bi go zamenilo... Vzemi si kupi originalen!
Drugoto interesno neshto, koeto prochetoh njakade beshe, che osven tozi filtur, za kogoto spomenah ima oshte edin, kojto se postavja nad nego, t.e. purvo se vmukva tozi gornija i sled nego goreopisanija vtori filtur.... Az obache njamam predstava dali go imam tozi gornija, trjabva da proverjavam, ili da pitam pak v TM Auto, dali ima i vtori filtur!
Stranno, no kogato poiskah filtur za kupeto tam nikoj ne me popita koj filtur, goren ili dolen, a napravo mi dostaviha tozi, za kogoto govorih! Posle obache prochetoh, a sushto taka razgledah i edna shema, na kojato beshe opisano za 2 filtura... sad.gif wacko.gif :help:

El Camino

Мнение от El Camino » 07 Ное 2004 21:10

Dali stawa duma za neshto takowa:

Изображение

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 08 Ное 2004 15:11

El Camino написа:Dali stawa duma za neshto takowa:

Изображение
Ochevidno tova sa dvata filtura, za koito stavashe duma! az slozhih tozi pravoagalnija, a drugija taka i ne znam dali go imam...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ufer и 86 госта