Търси се: Toyota Sprinter Trueno AE86

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
salex3
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Май 2013 01:48

Търси се: Toyota Sprinter Trueno AE86

Мнение от salex3 » 17 Май 2013 01:07

Здравейте колеги издирвам си тази хубавица от край време и не мога да намеря стокова по чужди сайтове камо ли в България.
И един ден ми дойде идеята да потърся тойота форум и ето ме при вас, надявам се на някой от вас да му се подмята такава колица дори и да не е Trueno да е АЕ86 biggrin.gif
Гледах темата не един колега по-долу в този раздел, че е търсил и той, но се надявам да не ме отсвирите и мен така бързо :)

pluxotron
Мнения: 4
Регистриран на: 22 Апр 2013 23:23

Re: Търси се: Toyota Sprinter Trueno AE86

Мнение от pluxotron » 05 Юли 2013 14:01

[quote="salex3"]Здравейте колеги издирвам си тази хубавица от край време и не мога да намеря стокова по чужди сайтове камо ли в България.
И един ден ми дойде идеята да потърся тойота форум и ето ме при вас, надявам се на някой от вас да му се подмята такава колица дори и да не е Trueno да е АЕ86 biggrin.gif
Гледах темата не един колега по-долу в този раздел, че е търсил и той, но се надявам да не ме отсвирите и мен така бързо :)[/здрасти колега.имам една дето ми се подмята тука...иска да се изкарпи и понаправи....с документи е(бракувана)иначе си има всичко....ако си заинтересуван за 1500лв е твоя...0897730112

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта