Въпрос за тунинг на Toyota Celica 7-th Gen

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
maldezzar
Мнения: 90
Регистриран на: 06 Окт 2014 18:19
Местоположение: Кюстендил

Re: Въпрос за тунинг на Toyota Celica 7-th Gen

Мнение от maldezzar » 27 Сеп 2015 19:28

Akima написа:Имаш ли резултат от днес?
Нямах време само щракнах 1 снимка . Утре най-вероятно ще го мъчиме biggrin.gif Пръснах си дисковете и апаратите червени, но ми свърши боята и сега само задните са червени biggrin.gif Поръчал съм още 1 червен спрей уж дето издържа на висока температура специално за апарати , пък ще видиме във времето колко ще издържат. Металната топка за скоростния лост Момо не ме кефи и сега ще си отнеса моята да и сложат чисто нова кожа и да кажеме сиви конци (тя не е изтъркана , но много леко е почнала да се протрива миниманлно) . Чудя се дали да не си претапицирам седалките в черна и сива кожа . Мисля и карбон да налепя по протежение от скоростния лост нагоре към малката жабка( видях в нета на една Селика и ми хареса как стана)
Toyota Celica 7gen

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

Re: Въпрос за тунинг на Toyota Celica 7-th Gen

Мнение от Akima » 28 Сеп 2015 11:19

maldezzar написа:П.С. Четох някъде , че апарати от ВВТЛИ 192 к.с ставали на моята
Много неща са възможни - http://www.newcelica.org/forums/showthread.php?t=343568. wink.gif

С една торба инструменти и една торба пари... :whistle:
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Аватар
KrasIs7a
Мнения: 56
Регистриран на: 30 Юни 2013 11:51
Местоположение: София/Ботевград

Re: Въпрос за тунинг на Toyota Celica 7-th Gen

Мнение от KrasIs7a » 28 Сеп 2015 14:11

Много неща са възможни - http://www.newcelica.org/forums/showthread.php?t=343568. wink.gif
С една торба инструменти и една торба пари... :whistle:
Е точно това сънувах оня ден !!! Благодарско за линка :) drunk.gif

maldezzar
Мнения: 90
Регистриран на: 06 Окт 2014 18:19
Местоположение: Кюстендил

Re: Въпрос за тунинг на Toyota Celica 7-th Gen

Мнение от maldezzar » 28 Сеп 2015 18:29

Мене ми се искаше добавки за предна, прагове и добавка за задната броня да намеря, но имаше едни по семпли . Не искам да е фрапиращо и да опират земята, а леки раздувки , но не мога да намеря подходящи и разбира се добра цена . В нета има много от чужди сайтове , но цена от 200-300 долара за брой не ми допада хич :thumbsup:
Toyota Celica 7gen

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта