Цвят за АЕ86

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула

Цвят за АЕ86

Бяло и черно (панда)
4
24%
Червен металик
2
12%
Сребрист (евентаулно + нюанси (черно))
4
24%
Тъмно зелен металик
1
6%
Патладжан (тъмно-червено-синьо) металик
2
12%
Черен металик
3
18%
Син
0
Няма гласували
Друг...
1
6%
 
Общо гласове: 17

El Camino

Цвят за АЕ86

Мнение от El Camino » 01 Мар 2005 12:43

Кажете сега, като се каже АЕ86 в какъв цвят си го представяте?
Ако може и със снимки и кратко описание да подкрепите мненията си, ще се получи много "красива" тема!:)

П.П. Сигурно съм пропуснал нещо, но ще добавям...

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Re: Цвят за АЕ86

Мнение от punkara » 01 Мар 2005 14:20

El Camino написа:Кажете сега, като се каже АЕ86 в какъв цвят си го представяте?
Ако може и със снимки и кратко описание да подкрепите мненията си, ще се получи много "красива" тема!:)

П.П. Сигурно съм пропуснал нещо, но ще добавям...
tvoyata si e hubava, odari i edna hubava byla boya, i shte e supra, na ae86-cata i otviva mnogo byaloto! puk i lyatoto ne e tolkova zega kato ya napeche slunceto, a i byalata boya e mai-po-evtina ot drugite. biggrin.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 01 Мар 2005 14:29

Mersi za syweta Punky biggrin.gif
Az po default sym si bql i deistwitelno shte mi e nai - lesno da si ostana bql, no moq favorit e cwqt kato na twoqta Supra. Takyw mi e i na Opela i na Carinkata. Tymniq cwqt e po mrysnishki i me wleche poweche men :thumbsup: .

ToyotaFan
Мнения: 201
Регистриран на: 13 Сеп 2004 08:23
Местоположение: Sofia

Мнение от ToyotaFan » 01 Мар 2005 14:41

El Camino написа:Mersi za syweta Punky biggrin.gif
Az po default sym si bql i deistwitelno shte mi e nai - lesno da si ostana bql, no moq favorit e cwqt kato na twoqta Supra. Takyw mi e i na Opela i na Carinkata. Tymniq cwqt e po mrysnishki i me wleche poweche men :thumbsup: .
Az sashto ne haresvam bjaloto kato cvjat za kola, osobeno za sportna kola... No to si e vupros na vkus!
Na Carinata (tvojata beshe tumno chervena, ili patladzhanena, dokolkoto si spomnjam, a?) poveche i otiva tumen cvjat, na AE86 ne znam, no skoro se izkefih na edna Honda Accord tumnozelen metalic, po-skoro hameleon... adski me izkefi cveta, taka che glasuvam za tumnozelen metalic ! :thumbsup:

El Camino

Мнение от El Camino » 01 Мар 2005 15:25

ToyotaFan написа: Na Carinata (tvojata beshe tumno chervena, ili patladzhanena, dokolkoto si spomnjam, a?) poveche i otiva tumen cvjat, na AE86 ne znam, no skoro se izkefih na edna Honda Accord tumnozelen metalic, po-skoro hameleon... adski me izkefi cveta, taka che glasuvam za tumnozelen metalic ! :thumbsup:
Da - tymnocherweno, leko sinee. Vectrata e Diamant model i te sa s patladjan perla. Obikalqsh, gledash i kato te pitat kakyw e, ne mojesh da kajesh biggrin.gif

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 01 Мар 2005 17:47

Според мен белият цвят е най-неподходящ за автомобил, особено за такъв с прави "old fashion" форми. Колата изглежда безлична, а и често се отъждествява с бяла техника! wink.gif
Но това изцяло пасва на моя замисъл за АЕ86 - кола, която не привлича внимание, но може да бъде голяма изненада! Ето защо моят глас отива за позиция 1!!! :)
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 01 Мар 2005 18:26

Eto tova e - 5 choveka glasuvahme i ima 5 razlichni mnenia...ElCamino , ako tova ne e pomosht ne znam kakvo e....az si mislia che srebarna sas cherno e malko po agresivno kato pak ne bie tolkova mnogo na ochi...ama nali znaesh - na hubava kola vsichko i otiva... wink.gif (po4ti vsichko)

El Camino

Мнение от El Camino » 01 Мар 2005 18:53

PAKETA_1 написа:Eto tova e - 5 choveka glasuvahme i ima 5 razlichni mnenia...ElCamino , ako tova ne e pomosht ne znam kakvo e....az si mislia che srebarna sas cherno e malko po agresivno kato pak ne bie tolkova mnogo na ochi...ama nali znaesh - na hubava kola vsichko i otiva... wink.gif (po4ti vsichko)
Shte si gi poznawame bez problemi, PAKETA :thumbsup: biggrin.gif

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 01 Мар 2005 19:20

Аз гласувах за Чернио Металик ,ма само ако вземеш оназ за 100 евро щото без такива джанти просто нема да става:)
Изображение

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 01 Мар 2005 22:30

Сребро ще е батка - води яко в гласуването :-Р
Аз на твое място бих се замислил за класиката - бяла/черна панда. Така дори талона няма да променяш.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 01 Мар 2005 22:51

cj написа:Според мен белият цвят е най-неподходящ за автомобил, особено за такъв с прави "old fashion" форми. Колата изглежда безлична, а и често се отъждествява с бяла техника! wink.gif
Но това изцяло пасва на моя замисъл за АЕ86 - кола, която не привлича внимание, но може да бъде голяма изненада! Ето защо моят глас отива за позиция 1!!! :)
neznam, az si mislya che specialno AE86-cata sus edin dobur bodya kit, i byal svyat, stava neveroyaten zvyar, gocorya tochno i samo za neya, mnogo mi haresva v byalo, kogato e natochena razbira se rolleyes.gif smile.gif

Гост

Мнение от Гост » 02 Мар 2005 00:16

Cj imash li snimki na tvoeto AE iskam da go vidq imam klipove s nego ako moje i na snimka po otblizo da go vidq shtre e super.Nqkoi moje li da mi kaje kolko gore dolo vurvi edno Ae-86

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 02 Мар 2005 00:17

Gorniqt post e moi da se nzae che zabravih da se logna

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 02 Мар 2005 01:01

napravi ia cherna ili niakvo iako oranjevo.

nai dobre si vzemi NFSUG2 semi edno AE86 i probvai s razlichni zvetove.

Az tercela m/u tia 2 cviata se kolebaia. mnogo mi se iska oranjevo, niakvo iako oranjevo julto no puk chengetata shte me vijdal ot 10 mili, ama pak mnogo mi se iska... ne znam truden izbor e cveta na kolata

Гост

Мнение от Гост » 02 Мар 2005 01:28

Новите микри виждал ли си ги!Пове4ето от тях са с един много перфектен цвят който не моге да се определи дали е син или лилав!Цвят фаворит за мен!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта