eto malkosnimki ot vchera!

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
punky

eto malkosnimki ot vchera!

Мнение от punky » 24 Сеп 2004 00:22

eto malko snimki, kakto obeshtah! smile.gif
Прикачени файлове
dvigatelyat ot zadnata strana
dvigatelyat ot zadnata strana
4agte rear view.jpg (44.7 KiB) Преглеждано 7302 пъти
chast ot coil-over sistemata na prednite amortisiori, s KONI za ae92, sportni pruzini 300lbs.
chast ot coil-over sistemata na prednite amortisiori, s KONI za ae92, sportni pruzini 300lbs.
front coilover with koni ae92.jpg (38.22 KiB) Преглеждано 7302 пъти
tuk se vizda plochkata s koyato zatvorih dupkata na delkoto, a sushto i trubinata sus kolektora.
tuk se vizda plochkata s koyato zatvorih dupkata na delkoto, a sushto i trubinata sus kolektora.
ex-distributor.jpg (40.8 KiB) Преглеждано 7301 пъти
a tuk e sniman megasqurt-a sus novite kabeli, komutatorut EDIS4 i komplekta bobini na Ford. tova shte mi dade multispark sistema, i vsichko shte se kontrolira or megasqurt-a, chrez MegasquirtNspark programata.
a tuk e sniman megasqurt-a sus novite kabeli, komutatorut EDIS4 i komplekta bobini na Ford. tova shte mi dade multispark sistema, i vsichko shte se kontrolira or megasqurt-a, chrez MegasquirtNspark programata.
megaS-edis4-coilpack-harness.jpg (53.52 KiB) Преглеждано 7301 пъти
eto mi novoto "delko", zubno kolelo 36-1 ot sierra 1.8i, sus magneten sensor, prikacheno kum moyata predna shaiba na kol.val.
eto mi novoto "delko", zubno kolelo 36-1 ot sierra 1.8i, sus magneten sensor, prikacheno kum moyata predna shaiba na kol.val.
36-1 sierra trigger wheel.jpg (46.37 KiB) Преглеждано 7301 пъти

BadDog

Да не хвръкне

Мнение от BadDog » 27 Сеп 2004 20:02

Пънки,
в един форум некъф пич пишеше, че сложил колелото на ЕДИС-а на тези 2 болта и то се откъснало и направило бели. Сигурен ли си, че е безопасно?

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 27 Сеп 2004 21:54

tova beshe samo za snimkata! az sum go zavaril za koleloto.... cool.gif biggrin.gif smile.gif

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 28 Сеп 2004 15:11

Случайно се сдобих с второ такова колело за алтернаторния ремък - дали не е по-добре да му махна привода за климатика (т.е. да го изтъня двойно) и да заваря моето колелце за запалването пак там ? За разлика от теб съм тръгнал към вариант с карбуратори - та запалването засега се очертава от Рено 5 турбо (имам го) - то е самостоятелно с вграден МАП но пак с плочка (44-1).

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 28 Сеп 2004 16:36

jamie написа:Случайно се сдобих с второ такова колело за алтернаторния ремък - дали не е по-добре да му махна привода за климатика (т.е. да го изтъня двойно) и да заваря моето колелце за запалването пак там ? За разлика от теб съм тръгнал към вариант с карбуратори - та запалването засега се очертава от Рено 5 турбо (имам го) - то е самостоятелно с вграден МАП но пак с плочка (44-1).
mini go na strug, i samo nabii koleloto na reno, nyama nuzda dago zavaryavash. smile.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 07 Яну 2005 15:06

punkara.Teбe човек сам те признал преди ми трябваше доклад за даскало и понеже сам си фен на тойота се порових и попаднах на твоят проект.Просто уча в такова даскало и ни карат от време на време да направиме нещо да напишеме.От тебе преписах доста от нещата който си направил и сега виждам, че ти си във форума. ХАХАХАХАХАХАХА Искам да ти кажа че на твоят проект изкарах отл.(6)

Гост

Мнение от Гост » 07 Яну 2005 17:38

Еми тогава на следващата среща ще го черпиш drunk.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 07 Яну 2005 18:27

Ами той punkara в Бг ли живее, защото му видях саита в нета има група май не е в БГ.Но с удоволствие ще го почерпя. :thumbsup:

Гост

Мнение от Гост » 07 Яну 2005 20:37

Не.Живее в Италия но си беше тука за Нова Година и беше на първата ни среща на клуба.Като влезе пак във форума ще имаш възможност да го питаш.Сега е в Германия и си докарва "новата стара" Супра cool.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 08 Яну 2005 12:34

А той ли е този който е докарал супрата в Бг в Бургас тази 600 + hp ами честита да му е много искам да го видя това чудовище

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 08 Яну 2005 22:00

ne e tova toi, Punkara kupuva stara Supra, ot poriadaka na 1985 model.
->

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 09 Яну 2005 20:07

juri_galev написа:punkara.Teбe човек сам те признал преди ми трябваше доклад за даскало и понеже сам си фен на тойота се порових и попаднах на твоят проект.Просто уча в такова даскало и ни карат от време на време да направиме нещо да напишеме.От тебе преписах доста от нещата който си направил и сега виждам, че ти си във форума. ХАХАХАХАХАХАХА Искам да ти кажа че на твоят проект изкарах отл.(6)
radvam se che moeto hobi ti e pomognalo v uchilishte! zatova sme tuka, da si pomagame!
mislya veche po-chesto da si idvam v BG, shtot se ubedih na purvata ni sreshta che sme edin super club sus prekrasni hora, i bih iskal po-chesto da se vizdame!
samo primer da ti dam: Bad Dog, e edin semeen chovek, raboti na buro s PC, i... v edin lamarinen garaz zabutan i skutan nyakude v bivshite sofiiski pokraini kum hladilnika, i eto che i toi stupka po-stupka, vze edna pobulgareno-izprostena corolla, i ya vuztanovi na originalnite si sili, i e na put da ya napravi "rezachka" kakto se kazva v BG.
taka che si dobre doshul tuk, i dano chistiyat ti interes kum toyota da stane edno realno hobi ili pone vsekidnevno prevozno sredstvo koeto da te radva bezkraj!
:thumbsup:

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 09 Яну 2005 23:20

ООО разбирасе, че е така много сам запален изключително ми харесва да човъркам по колата нещо и естественно искам да знам повече за тойота любимата ми марка автомобили дано когато направите пак сбирка ще се постарая задължително да присъствам и ще ми бъде много приатно да се запознаем

pacobg
Мнения: 33
Регистриран на: 15 Яну 2005 13:36
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от pacobg » 15 Яну 2005 19:53

Хора от къде мога да си намеря задни мигачи за 4A-GE /седан/

b_d

Мнение от b_d » 16 Яну 2005 10:28

pacobg написа:Хора от къде мога да си намеря задни мигачи за 4A-GE /седан/
4АГЕ е двигател, а не купе. За пример 4АГЕ е слаган на АЕ86, МР2, АЕ82, АЕ92, АЕ101, АЕ111 и т.н...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта