Celica GTi 2.0 156hp. vs. Golf 3 GTI 2.0 150hp.

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
Slayer
Мнения: 115
Регистриран на: 21 Ное 2007 13:23
Местоположение: Пловдив

Мнение от Slayer » 20 Мар 2008 14:12

sskk87 написа:taka kato se zagovorihme za gonki,iskam da popitam kolegite ot Plovdiv,imat li predstava koga 6te se otkriva sezona na kaloqnovo??znam samo 4e na 13 april 6te bade samo za volkswagen!!
Ицо Стоилов все още не е дал информация за отваряне на пистата. Аз бях там миналата неделя на тестове на едно Ево 8 и повъртях малко. Зимата се говореше за някакви преустройки на пистата, удължаване на правата . . . но засега няма никакво развитие. sad.gif

Аватар
sskk87
Мнения: 128
Регистриран на: 03 Яну 2008 18:45
Местоположение: Smolyan

Мнение от sskk87 » 20 Мар 2008 15:50

Slayer написа:
sskk87 написа:taka kato se zagovorihme za gonki,iskam da popitam kolegite ot Plovdiv,imat li predstava koga 6te se otkriva sezona na kaloqnovo??znam samo 4e na 13 april 6te bade samo za volkswagen!!
Ицо Стоилов все още не е дал информация за отваряне на пистата. Аз бях там миналата неделя на тестове на едно Ево 8 и повъртях малко. Зимата се говореше за някакви преустройки на пистата, удължаване на правата . . . но засега няма никакво развитие. sad.gif
moga li da te pomolq za usluga?
aide kogato razbere6 koga 6te se otvarq da mi pi6e6 ili puk pusni edna tema tuka v foruma!!
ina4e az znam 4e na 13 april 6te e otvoreno za volkswagen,ama az nema da moga da se puskam s toyotata-bilo samo za VW:))

Аватар
Slayer
Мнения: 115
Регистриран на: 21 Ное 2007 13:23
Местоположение: Пловдив

Мнение от Slayer » 20 Мар 2008 20:22

sskk87 написа:
Slayer написа:
sskk87 написа:taka kato se zagovorihme za gonki,iskam da popitam kolegite ot Plovdiv,imat li predstava koga 6te se otkriva sezona na kaloqnovo??znam samo 4e na 13 april 6te bade samo za volkswagen!!
Ицо Стоилов все още не е дал информация за отваряне на пистата. Аз бях там миналата неделя на тестове на едно Ево 8 и повъртях малко. Зимата се говореше за някакви преустройки на пистата, удължаване на правата . . . но засега няма никакво развитие. sad.gif
moga li da te pomolq za usluga?
aide kogato razbere6 koga 6te se otvarq da mi pi6e6 ili puk pusni edna tema tuka v foruma!!
ina4e az znam 4e na 13 april 6te e otvoreno za volkswagen,ama az nema da moga da se puskam s toyotata-bilo samo za VW:))
Няма проблем, като разбера нещо ще пиша.
В тази тема също има актуално инфо за пистата > http://tuning.bg/forum/viewforum.php?f= ... 2032ca9e7d

Penev
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Ное 2012 19:25

Re:

Мнение от Penev » 09 Ное 2012 14:57

lacho написа:ne ama imam mn merak tuka v plovdiv gi nqma mnogo mnogo ohmy.gif
az imam sashtata no sega malko e v boksa,moje da se ugovorim kato q opravqt da se vidim...

Аватар
djoten
Мнения: 63
Регистриран на: 19 Сеп 2011 16:51
Местоположение: Варна

Re:

Мнение от djoten » 29 Сеп 2013 13:09

svepldi написа:Не мога да повярвам че тоя кошник е бил Селиката, аз с моята Корола 1.3 86 коня ги цепя 3ките с 1.6 мотора без проблем (е става въпрос за много по-малко коне, но все пак :))
tooth.gif Ако си сложил нитро система може...аз със 110 коня им правя само една-две дължини на 400 м.
Toyota Corolla E11 G6 4A-FE
Nissan Almera N15 GA14DE TITAN Facelift
Това, което имаш никога не стига!
Само те кара да искаш още и още...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 35 госта