Проблем с бояджийницата на Toyota в Русе.

Аватар
doktor_paunov
Мнения: 33
Регистриран на: 26 Апр 2009 22:39

Проблем с бояджийницата на Toyota в Русе.

Мнение от doktor_paunov » 24 Апр 2015 08:39

Не знам дали тук е мястото на тази тема,затова оставям на админа да премести темата ако се налага!Пиша по въпроса,за да събера мнения по проблема и да проверя дали само аз съм потерпевшия.
Значи миналата година-декември 2015г. ми се наложи да оставя моята Корола за ремонт на остъргана дясна задна врата във сервиза на Тойота в Русе.Обикновено приключват с ремонта за 3-4 дни,но този път се забавиха седмица.Когато ми се обадиха след 1 седмица да си прибера колата,при огледа забелязах странни кратеровидни дефекти в боята на предния капак, както и няколко драскотини по купето които при оставянето на колата за ремонт ги нямаше (в което съм сигурен).Неприятната ми изненада нарасна още повече когато открих че километражът е с две хиляди километра в повече,горивото на резерва въпреки че в резервоара имаше 2 черти над нея,както и наличието на замърсявания с пясък във чистия като аптека багажник...?!
Естествено се стигна до скандал,вследствие на който ми дадоха да попълня формуляр за рекламация,и след 1 седмица рекламацията ми бе уважена и драскотините-заличени посредством нов ремонт!!!
Бях се зарекъл да не стъпя повече в този сервиз,но няколко месеца по-късно поради лека щета на предната броня,и по указание на застрахователя (заради каското),бях отново насочен за козметичен ремонт в сервиза на Тойота в Русе.
Със свито сърце се обадих на там,и ми направи впечатление че този път приемчикът на Тойота директно ме насочи за приемане на автомобила към Бояджийско-тенекиджийния им сервиз по пътя за с.Николово.Когато отидох да оставя колата за ремонт,техния приемчик я снима с фотоапарат,преди да я приеме.
Когато отидох да си я получа след ремонта,отново... видях драскотини и остъргване по предния капак,които съм сигурен че ги нямаше преди.Но в сервиза ми показаха ТЯХНА снимка,на капака,на която си личаха въпросните драскотини.Само че не видях кога е била направена тази снимка-преди или след ремонта!!!Не ми се разправяше повече,а и подозирах че нямаше да има смисъл!Тъй като една позната с Тойта Ярис ми се оплака че след подобен ремонт в Русе,забелязала замърсяване с капка боя на колата си, написах тази тема,с цел да проверя дали има и други пострадали притежатели на Тойоти в Русе,които да са имали същия проблем.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта