AutoFrostComfort-некачествен ремонт

dtgeorgiev
Мнения: 6
Регистриран на: 01 Ное 2012 09:33
Местоположение: София

AutoFrostComfort-некачествен ремонт

Мнение от dtgeorgiev » 17 Юни 2016 10:55

Здравейте Колеги,
Имам авенсис Т25 1.8.
От известно време,климатика ми правеше проблеми,включва работи но на повисоки обороти-над 2500.
След ровене по форомите реших да посетя въпростният сервиз. Погледнаха колата и казаха,че от оста на компресора изтича фреон липсвал половината.
Оставих колата и след няколко часа беше готова- смяна на лагер, уплътнение и допълване с фреон -200лв.
Взех колата прибрах се климатика работеше ,но нещо тракаше. Отворих капака и видях че три от четири болта на пласмасовата кора на двигателя липсваха. Колата се кара предимно уикендите, реших да сложа в събота липсващите болчета да не се размотавам до Люлин,защото щях да пътувам.Направих всичко, но тракането продължи особенно силно се чуваше при включен климатик. Последва спешно ходене до друг сервиз, вече бях в Търговище и какво се оказа- счупена шайба на компресора на три места,200мл липсващ фреон , без видим теч със съответната лампа. Мисля да ги посетя,като се прибера в София за да чуя обяснението им,но това което направиха е супер непрофесионално.

Аватар
WoLF
Мнения: 2584
Регистриран на: 05 Май 2016 09:21
Местоположение: Стара Загора
Благодарил/а: 224 пъти
Получена  благодарност: 99 пъти

AutoFrostComfort-некачествен ремонт

Мнение от WoLF » 17 Юни 2016 11:40

Всеки сервиз си има черни дни с несполучливи ремонти, но при някой се наричат делници...
ИзображениеИзображениеИзображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта