Тойота Пазарджик

Аватар
Toyota Yarispz
Мнения: 186
Регистриран на: 20 Яну 2015 00:02
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Тойота Пазарджик

Мнение от Toyota Yarispz » 08 Апр 2017 00:52

Слаб сервиз в доста направления плюс дребни селски номера а именно:
Закаран автомобил след градушка, щетата беше по каско и какво се случи:
1. Казаха че до месец ще е е готов, реално беше "готов" на втория месец и тъй като нямах опит с такива ремонти в последстие забелязах че има останали следи от градушката, колата имаше пропуски в гланца в последстие забелязах и едни вертикални черти под стъклата и също така стичане на капки боя. Т.е автомобила си беше за рекламация и бояджийската част не бих я ползвал за цялостно боядисване никога!!!
2. Пак при същия ремонт ми върнаха ключа счупен и нескопосано лепен със някакво лепило- срещо 40кинта за моя сметка нов.
3. Пак при същия ремонт ми сменяха предното стъкло и двадесетина дни след като си взех колата при едни по-силни спирачки ми падна декоративния елемент на предната колона, вече ми кипна и отидох да направя рекламация при което ми отговориха че щипките били счупени ама не от тях при положение че никой друг освен мен( и хората в сервиза) няма достъп до автомобила , за моя сметка нови щипки :censored:
Следващо приключение....
Закаран автомобил за пълна диагностика с цел покупка...
Диагностика мина, заключението автомобила е 6, викам ок плащам го спокойно tooth.gif ...
след има няма 200км автомобила кюф-кяф взе да присяцва точно на мотела на Ихтиман а аз съм забрал майстори и помагачи за ремонт в София :censored: :censored: :censored:
Криво ляво се прибрах и пак на диагностика в Тойота Тиксим и какво се оказа представете си дюзите били зле и ми предлагат да сменя и 4-те(680лв/бр) + дифтунги по 15лв/бр tooth.gif + рабатота има няма 3000лв. Убавци маминииии :censored: и ми дават 1г. гаранция tooth.gif .Та звъннах на познати които ми намериха оригинална дюза 600лв с две години гаранция и забележете тя си е оригинално с дифтунга !!! а оригинал нови денсо по 1.50лв/бр .а и нали парен каша духа дюзи за 2ad-ftv оригинални денсо произведени в япония! се намират в нета за по 180-200usd бройката с 2годишна гаранция!!! Но нали в БГ сме офце и всеки иска да ни стрижи как му дойде.....
Та смених само най-проблемната дюза при майстор който е тесен специалист по тойотите и бих го препоръчал на хора от Пазарджик( като ценоразпис също съм изключително доволен) и вече мога да се похваля че карам прилична сравнително нова кола tooth.gif
туй от мен........
tooth.gif Toyota

e 10
Мнения: 673
Регистриран на: 10 Мар 2015 10:44
Местоположение: Ловеч
Получена  благодарност: 2 пъти

Тойота Пазарджик

Мнение от e 10 » 09 Апр 2017 13:16

Относно бояджилъка - има къде-къде по-кадърни майстори в "неоторизирани" сервизи. Все пак боята се полага върху всички марки автомобили, пък и носенето на фирмен гащеризон не те прави по-добър майстор tooth.gif ! По принцип застрахователите си имат няколко доверени сервиза, измежду които клиентът да си избере. Аз лично никога не съм предпочитал сервиза на марката - става по-бавно и в повечето случаи по-некачествено, въпреки че може да се предяви рекламация пред застрахователя относно качеството. За другите оплаквания - наистина не им прави чест ако е така no.gif . Между другото съм чувал добри отзиви за този сервиз, но беше преди доста време и нещата може да са се променили, за съжаление, към по-лошо :dontknow:.
Toyota Corolla E10 2.0D 1994 г.
Toyota Corolla E10 2.0D 1996 г.
Toyota Land Cruiser KZJ 70 3.0TD 1993 г.
ГАЗ 69М 1962 г. (вече бивш sad.gif )

ilianaribarova
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Юни 2017 08:09
Местоположение: Пазарджик

Тойота Пазарджик

Мнение от ilianaribarova » 28 Юни 2017 19:53

Toyota Yarispz написа:......
Та смених само най-проблемната дюза при майстор който е тесен специалист по тойотите и бих го препоръчал на хора от Пазарджик( като ценоразпис също съм изключително доволен) и вече мога да се похваля че карам прилична сравнително нова кола tooth.gif
туй от мен........
Здравей,може ли да ми дадеш координати на този майстор?
 ! Съобщение от: slowtraveler
Коригирах мнението като съкратих цитата.... Цитирането на многоредово мнение прави Вашия пост трудно читаем :thumbsup:

aleksi71
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Авг 2017 16:15
Местоположение: велинград

Тойота Пазарджик

Мнение от aleksi71 » 24 Авг 2017 16:19

колега ако може да ми дадеш кординати на този майстор ще ти бъда много благодарен

Vencisk
Мнения: 52
Регистриран на: 22 Яну 2018 18:43
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Avensis t25 1az-fse

Тойота Пазарджик

Мнение от Vencisk » 17 Апр 2018 18:14

Може ли адреса на майстора? Мерси предварително
Avensis t25 --> 1az-fse

f1reheart
Мнения: 23
Регистриран на: 13 Юли 2016 19:52
Местоположение: Pazardjik

Тойота Пазарджик

Мнение от f1reheart » 02 Май 2019 11:51

Кординати може ли на въпросния майстор? Благодаря предварително

Leviathan
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Юли 2019 13:25
Местоположение: Sofia
Автомобил: Авенсис

Тойота Пазарджик

Мнение от Leviathan » 23 Юли 2019 08:08

Здравейте колеги,
Предстои ми обслужване на авенсиса. Бихте ли ми препоръчали читав сервиз/ майстор на територията на гр.Пазарджик и евентуално някакви кординати...
Благодаря предварително

Аватар
biro
Мнения: 2629
Регистриран на: 31 Мар 2013 11:21
Местоположение: Русе
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 61 пъти

Тойота Пазарджик

Мнение от biro » 23 Юли 2019 17:04

И сам можеш да смениш маслото + филтрите. Дгуго какво ще обслужваш? Чак пък читав сервиз не ти трябва.
C-HR 1.8 Hybrid 122к.с. 2ZR-FXE 2017 Classy LED

Аватар
ufer
Мнения: 2589
Регистриран на: 12 Ное 2010 10:35
Местоположение: Бургас
Автомобил: MR2 AW11 (MK1a)
Благодарил/а: 15 пъти
Получена  благодарност: 33 пъти

Тойота Пазарджик

Мнение от ufer » 24 Юли 2019 09:47

Браво на този майстор! Вече 2 години не спират да го търсят... :thumbsup:

Leviathan
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Юли 2019 13:25
Местоположение: Sofia
Автомобил: Авенсис

Тойота Пазарджик

Мнение от Leviathan » 24 Юли 2019 10:46

Здравей,

Искам да сменя комплект ангренажен ремък както и водната помпа + пистов ремък та затова реших да попитам тук :)
Поздрави,

lmm
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Ное 2019 11:34
Местоположение: монтана

Тойота Пазарджик

Мнение от lmm » 14 Ное 2019 11:47

може ли и на мен да пратите координати на въпросния майстор ще Ви бъде благодарен

swg_1983
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Яну 2020 19:01
Местоположение: Стрелча
Автомобил: Тойота Корола версо

Тойота Пазарджик

Мнение от swg_1983 » 13 Яну 2020 20:17

Става въпрос за Тойота Корола Версо. По време на движение с голяма скорост колата отбива от скоростта, а от ауспуха изкарва черен пушек. Моля за добър автомонтьор в Пазарджик. Благодаря

Оги
Мнения: 1093
Регистриран на: 09 Юли 2012 14:32
Местоположение: Пазарджик
Благодарил/а: 14 пъти
Получена  благодарност: 5 пъти

Тойота Пазарджик

Мнение от Оги » 20 Яну 2020 19:05

В Тойота Тиксим са добри и по-добри от много други фирмени и нефирмени сервизи. Кой точно от тях ви трябва- там има материална база, която я няма никъде другаде, професионални каталози и условия за ремонт на Тойоти, които ги няма никой друг сервиз. И са професионалисти и кадърни хора - не че искам да ги хваля, някой може да е останал недоволен- все може да се намери такъв, но много въпроси без отговор станаха. С чалъмите на Тойотите надали има друг, който да се справи по-добре в града. Намират се до ОМВ на Пловдивска, звънете предварително по телефона за да запишете час. До ден-два влизате. Въздържах от писане досега - та ето тез 5 стинки са от мен.
Toyota Corolla E11 1,3; Yaris SCP90 1,3 VVTI; Auris E15 1.33 VVTI;

Аватар
TATI
Мнения: 2742
Регистриран на: 02 Авг 2005 11:54
Местоположение: София
Благодарил/а: 7 пъти
Получена  благодарност: 43 пъти
Обратна връзка:

Тойота Пазарджик

Мнение от TATI » 05 Окт 2023 22:13

Ко каза, ко?
Хайде малко по-сериозно!
Какъв трябва да е този Yarispz?
Има ли си някакви кодове на двигател, ала бала, гориво ползва ли....?
Иначе, тази тема е за сервиза на Тойота в Пазарджик и адреса му го има на официалния сайт
Прочетете правилата на форума!
Hi-Ace 1979, 2.2 D, manual
Corolla Sedan 1998, 1.6i, automatic Terra
Avensis Wagon 2005, 2.0, D-4D, manual Sol
Kia Cee'd 2007, 1.6 CVVT EX, automatic

maria_daskalova1
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Дек 2023 17:24
Местоположение: Пазарджик
Автомобил: Toyota Corolla verso 2008

Тойота Пазарджик

Мнение от maria_daskalova1 » 17 Дек 2023 17:44

Здравейте, също се интересувам от координатите на този автомонтьор от Пазарджик, специалист за Тойота, защото постоянно свети TRC off и VSC. Извинявам се, но не мога да изпратя лично съобщение.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта