Автокъща Светльо Горубляне

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Автокъща Светльо Горубляне

Мнение от slowtraveler » 22 Апр 2018 20:34

nowyaris написа: Затова купувайте и други марки и модели,но не и от България.
За купуването на други марки и модели - нищо против... Но за купуване от България - не виждам нищо лошо в това...
Напротив - тук се появяват доста читави модели на добри цени... Да, по-скъпо отколкото при повечето автоджамбази, но със сервизна инстория и практически нови..
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Аватар
veso_hds
Мнения: 1429
Регистриран на: 13 Май 2012 12:06
Местоположение: Бургас
Благодарил/а: 19 пъти
Получена  благодарност: 26 пъти

Автокъща Светльо Горубляне

Мнение от veso_hds » 22 Апр 2018 21:46

И в България можеш да попаднеш на нещо читаво.Преди 3г. изтървах Ярис на 3г. и на 3хил. км.Купен от Спекта ауто от бизнесмен за подарък на жена му.И тъй като тя не я карала,човекът решил да я продаде.Искаше й 15хил. лв.Когато го попитах колко ще свали от цената,той се усмихна и ми каза : "Какво да намалям,та аз я подарявам".И понеже нямах толкова пари се разминах с почти нова кола.Човекът я продаде още на другия ден....
Тойота РАВ 4 D4D-2002г.

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Автокъща Светльо Горубляне

Мнение от nowyaris » 22 Апр 2018 21:56

veso_hds написа: И в България можеш да попаднеш на нещо читаво.Преди 3г. изтървах Ярис на 3г. и на 3хил. км.Купен от Спекта ауто от бизнесмен за подарък на жена му.И тъй като тя не я карала,човекът решил да я продаде.Искаше й 15хил. лв.Когато го попитах колко ще свали от цената,той се усмихна и ми каза : "Какво да намалям,та аз я подарявам".И понеже нямах толкова пари се разминах с почти нова кола.Човекът я продаде още на другия ден....
Това е-всичко е въпрос на моментни финансови възможности.Колегата се оплаква от автоджамбазин на Горубляне,който вероятно го е прецакал.Но за тези малкото пари и за тази старата кола какво друго да очаква колегата.Самия факт че налита на толкова евтино,за джамбазна означава липса на пари,а съответно и на последваща възможност за някакъв вид ответен удар.Това си е.Братовчед ми в Русе си купи Куатропорте,на малко години,обаче понеже си знае работата и парите цяла година му го ремонтира автотърговеца със собствените си пари.Такава им е уговорката guns.gif .На времето така пееха : Имаш ли пари,Тигре-хубави коли.Нямаш ли пари,Тигре-дърти Жигули. drunk.gif Майната му,да сме живи и здрави и да спи зло под камък. :thumbsup:
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

Аватар
TATI
Мнения: 2742
Регистриран на: 02 Авг 2005 11:54
Местоположение: София
Благодарил/а: 7 пъти
Получена  благодарност: 43 пъти
Обратна връзка:

Автокъща Светльо Горубляне

Мнение от TATI » 23 Апр 2018 08:32

Малко се отклонихте (за кой ли път)!
Темата е конкретно за авто къщата, а не какво и от къде може да се купи!
Прочетете правилата на форума!
Hi-Ace 1979, 2.2 D, manual
Corolla Sedan 1998, 1.6i, automatic Terra
Avensis Wagon 2005, 2.0, D-4D, manual Sol
Kia Cee'd 2007, 1.6 CVVT EX, automatic

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта