Поправка на Автостъкла?

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
vlad0
Мнения: 26
Регистриран на: 02 Яну 2008 17:46

Поправка на Автостъкла?

Мнение от vlad0 » 05 Яну 2011 15:00

Здравейте! ;)

Явно докато съм карал по прекрасните ни пътища и е изхвърчало нещо, камъче ли, пирон ли, /за мое щастие не е останало на стъклото biggrin.gif/ и е оставило пукнатинка. Тъй като нямам време да чакам 3 часа в ДЗИ и поразтърсих в интернет за някакви варианти за поправка на автостъкла и попаднах на един в моя район до ст. град

http://topasbg.com/
Някой ако има предложение пак в района на ст. град и го е ползвал да споделя. Защото не винаги имам много доверие на тоя Google.

Някой ползвал ли го е, и какъв ще е крайния резултат според вас? В смисъл аз по-късно през годината със сигурност ще ходя да ми сменят стъклото, ама сега в тея студове съм чувал, че пукнатината ще се увеличава.

iv_cho
Мнения: 15
Регистриран на: 03 Яну 2011 21:32
Местоположение: София

Мнение от iv_cho » 05 Яну 2011 19:37

Здравей, аз съм ползвал няколко пъти един майстор е Гео Милев.Човека е много коректен и си върши работата чудесно.Не мога да го обясня точно къде се намира,защото е в едни малки улички да Скай Сити.Телефона му е 0887725444 - Ники.

vlad0
Мнения: 26
Регистриран на: 02 Яну 2008 17:46

Мнение от vlad0 » 05 Яну 2011 20:58

Ще звънна утре да го проверим :thumbsup: Все пак можеш ли да ме ориентираш като цени, време на изпълнение и вижда ли се. В смисъл, защото така като го чета едва ли не правели магия :D

Аватар
jim_beam
Мнения: 2479
Регистриран на: 25 Юли 2007 23:01
Местоположение: Австрия
Автомобил: Honda HR-V RU
Благодарил/а: 9 пъти
Получена  благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

Мнение от jim_beam » 05 Яну 2011 21:14

ако е по-цъфнало от камъка няма как да не се вижда.побързай,че при тия температури ще се разпука доста бързо.
моето ми го правиха лятото,че имам 3 годишни винетки на него,изкара си досега без грешка.но си се вижда,ако трябва да ходя на тüv ще ме отрежат.каското ще ми го смени,ама нека да се позатопли. wink.gif
Honda HR-V DTEC 2021
Made In Japan

Изображение

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 05 Яну 2011 23:00

ами поне моя опит, а и информация показва, че могат да оправят малки шупли, но чак пукнатини не успяват. А и имай впредвид, че ако не го заведеш сега, а по-късно отидеш с "оправено", но личащо си спукано стъкло, най-вероятно ще ти откажат щетата.
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

iv_cho
Мнения: 15
Регистриран на: 03 Яну 2011 21:32
Местоположение: София

Мнение от iv_cho » 06 Яну 2011 09:05

vlad0 написа:Ще звънна утре да го проверим :thumbsup: Все пак можеш ли да ме ориентираш като цени, време на изпълнение и вижда ли се. В смисъл, защото така като го чета едва ли не правели магия :D
На мен ми е правил малки шупли и ми е ввзимал по 15-20 лв.Но мисля, че може да се правяти други по-тежки случаи.По принцип е най-добре да му звъннеш,той си разбира от работата.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта