Мнения за сервиза PitStop

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
realTornado2000
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Юни 2011 10:11

Мнения за сервиза PitStop

Мнение от realTornado2000 » 07 Юни 2011 10:24

Колеги, виждам на форума, че сте препоръчали pitstopbg.com сервиза. Тъй като ще си карам тойотката там, че се разтрака двигателя й и след толкова занемаряване, та исках да събера мнения за сервиза. Той ми е близо понеже съм в Младостите. Предишното гаражче, където ми оправяха колата затвори врати и си търся нов сервиз.
Благодаря предварително за всяко мнение и съвет.

И не мога да се стърпя да кажа, че тази тойота корола 98-ма е най-здравото животно което е попадало в ръцете ми. През такива неща мина с мен, че нормална кола нямаше да издържи :) И дори когато преди два дена ми изтрака двигателя и изгасна на пътя докато карах с 200 по магистралата, че остана без масло, пак успя да си ме закара 30те километра до вкъщи. worthy.gif И докато кретах по магистралата към София в 12 вечерта й обещаш ако успее да ме закара да се погрижа за нея и сега искам да си спазя обещанието :)
Те това е кола.
Торнадо

mikata80
Мнения: 28
Регистриран на: 20 Май 2010 08:54

Мнение от mikata80 » 07 Юни 2011 13:46

Добри са :thumbsup: .
Изображение

Аватар
KiLLeR
Мнения: 1189
Регистриран на: 01 Дек 2010 02:48
Местоположение: Пловдив/София

Мнение от KiLLeR » 07 Юни 2011 14:50

Карай я там да й върнат душицата! smile.gif
Toyota Avensis D4D 2001

Изображение

vladi83
Мнения: 8
Регистриран на: 12 Май 2011 18:40
Местоположение: София

Мнение от vladi83 » 16 Юни 2011 15:51

Аз съм много доволен от този сервиз.
Скоро си карах колицата там за смана на картер и разни други по-дребни неща.
Момчетата са много коректни и точни. Цените им (според мен) са нормални.
Препоръчвам този сервиз на всеки, който не знае къде да отиде.
Toyota Avensis 1,8 VVT-i 2001
1ZZ-FE

emilioo
Мнения: 18
Регистриран на: 04 Авг 2010 21:09
Местоположение: София

Мнение от emilioo » 16 Юни 2011 16:43

+1 :thumbsup:

todorovv
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Юли 2011 21:17
Местоположение: София

Мнение от todorovv » 30 Авг 2011 12:26

И аз останах много доволен. Диагностиката им беше 100% вярна. За разлика, от 3 сервиза, които посетих преди тях (вкл. и Bosh). Цените са приемливи. От мен :thumbsup:
Avensis D-4D, 2002

Pepi_Vasilev
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Мар 2010 23:45

Мнение от Pepi_Vasilev » 03 Сеп 2011 13:19

+1 :thumbsup:

vladi83
Мнения: 8
Регистриран на: 12 Май 2011 18:40
Местоположение: София

Re: Мнения за сервиза PitStop

Мнение от vladi83 » 07 Окт 2013 17:06

Здравейте,
Малко по-нагоре бях написал, че съм доволен от този сервиз. Е, за мое най-голямо съжаление си връщам мнението назад :(.
Много съм разочарован и ще обясня защо.
Целият проблем е, че тези момчета искат да сменят само накладки и масло защото отнема най-малко време.
С тези човеко-часове и тн...пълна измишльотина.
И по конкретно - доволен бях от тях до момента, в който имах по-сериозен проблем с колата, а именно със скоростната кутия. Проблема беше сравнително прост - пукнатина на кожуха й. Съответно трябваше да се свали и завари. Момчетата ми обясниха, колко трудно било, скъпо и тн....ОК съгласих се. След като ходих 3 пъти след техния ремонт и сумарно им оставих над 400 лв и проблема с теча на масло си стоеше, отидох в друг сервиз и там човека специално ме повика да ми покаже какво точно са направили. То се състоеше в заварка - да найстина са я направили НО без да разглобят кутята, и съответно заварката е некачествена. После, цялата кутия беше наклепана със силикон - санитарен (поне да беше температурно устойчив) ама наклепана ...цялата от до - УЖАС.
Е, след още 200 лв в друг сервиз - всичко е точно вече повече от година с нея.
И какво излиза - прехваления сервиз - за смяна на масло и накладки са супер - вярно е, ама като излезне нещо, което ще им отнеме повече време - се претупва, защото им заема място.
НИКОГА няма да стъпя там повече. Ако някой иска да му кажа най-сестния сервиз за тойота в София, да ми пише.
Toyota Avensis 1,8 VVT-i 2001
1ZZ-FE

Аватар
kofarata
Мнения: 93
Регистриран на: 08 Сеп 2008 14:22
Местоположение: Sofia

Re: Мнения за сервиза PitStop

Мнение от kofarata » 17 Окт 2013 10:35

Като видях темата и си припомних следното: След оглед в сервиза за установяване на проблем се разбрахме да си набавя частите и да оставя колата сутринта при отваряне на сервиза в 9. Бях точен, в сервиза имаше някой, но беше затворен. Реших културно да изчакам малко без да тропам по вратите и да викам. В 9 и 10 пристигнаха още майсторчета със служебния си автомобил и 3 плика с кифли за закуска. Поздравих ги, един от тях ми отвърна и си влезнаха в сервиза затваряйки врата след тях. След още 5 минути изчакване и никаква реакция от тяхна страна им пожелах приятна закуска и си тръгнах доволен защото накрая можеше да имам парчета кифла в антифриза например. Реших да не рискувам ppp.gif
Toyota Celica (T20) 7А
Toyota Corolla (АE92) 4А

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Re: Мнения за сервиза PitStop

Мнение от zi_zi_top » 20 Окт 2013 22:59

Все пак "гладна мечка хоро не играе"... laugh.gif
В БГ много хора все още не могат да разберат, че като си на работа от 08:00 ч. следва в 07:55 ч. вече да си в работно облекло и настроение и да си готов да посрещнеш първия клиент, а не да дойдеш в 08:15 и да започнеш да пиеш кафе, да закусваш и да четеш вестници или Фейсбук.
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

zakari
Мнения: 16
Регистриран на: 03 Юли 2010 22:50

Re: Мнения за сервиза PitStop

Мнение от zakari » 30 Окт 2013 12:09

За това е ЛОШ сервиз :Високи цени ,лошо отношение ,протакане в работата и цената ти я съобщават като извършат ремота . НИКОГА ПОВЕЧЕ !!!

Аватар
esox hunter
Мнения: 103
Регистриран на: 12 Окт 2009 17:17
Местоположение: София

Re: Мнения за сервиза PitStop

Мнение от esox hunter » 30 Окт 2013 19:26

zakari написа:За това е ЛОШ сервиз :Високи цени ,лошо отношение ,протакане в работата и цената ти я съобщават като извършат ремота . НИКОГА ПОВЕЧЕ !!!
Колега, сигурен ли си, че за един и същ сервиз става въпрос unsure.gif този, ако да то тогава кажи конкретно с пример от какво не си доволен.
Аз си подържам там колата от повече от 4 години и никога не са се държали лошо, дори напротив, цените са ми ги обявявали предварително и не е имало случай нещо да не си спазят час на приемане или издаване, така че малко странно ми звучи това, което казваш unsure.gif

zakari
Мнения: 16
Регистриран на: 03 Юли 2010 22:50

Re: Мнения за сервиза PitStop

Мнение от zakari » 01 Ное 2013 19:50

esox hunter написа:
zakari написа:За това е ЛОШ сервиз :Високи цени ,лошо отношение ,протакане в работата и цената ти я съобщават като извършат ремота . НИКОГА ПОВЕЧЕ !!!
Колега, сигурен ли си, че за един и същ сервиз става въпрос unsure.gif този, ако да то тогава кажи конкретно с пример от какво не си доволен.
Аз си подържам там колата от повече от 4 години и никога не са се държали лошо, дори напротив, цените са ми ги обявявали предварително и не е имало случай нещо да не си спазят час на приемане или издаване, така че малко странно ми звучи това, което казваш unsure.gif
Всичко това което описал при мен не случиха , а точно обратно чакал съм по 30мин. да отворят сервиза за да разбера до къде са стигнали с колата , цяла седмица се обаждам за ми цена , ама не ще ли да ми се обадят . Е обадиха се като ми счупиха дюзата , която " не работила" и 6 часа са я вадили , а накрая като казаха и цената се чудих да ли познават парите . А на теб щом ти харесва ходи !

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта