НиКо-в най-белия списък

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Аватар
Gal
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Дек 2011 17:56
Местоположение: София
Обратна връзка:

НиКо-в най-белия списък

Мнение от Gal » 17 Апр 2013 10:07

Не ми е приятел от детската, и не му правя реклама.
Не ми стигат думите да опиша какво направи за колата ми, от мъртвец-направи истинска Toyota. Бях пуснала обява, че си търся двигател, НиКо ми писа, чухме се. Каза, че може да ми намери двигател. Не само, че ми намери двигател, а оправи много други мизерии на всички нещастници, дето са се правили на майстори по колата ми. Имам претенции, че съм доста компютърно и технически грамотна, освен това имам много познати и приятели в бранша с коли, части и т.н., претърсих цяла София и половин България, обърнах интернета с хастара навън, но по-читава оферта от неговата не видях. Много са ме прецаквали все добри "майстори" и "приятели", "доверени", "оторизирани", и не само с тази кола, та смятам, че имам критерии за добър сервиз.Изключително грамотен младеж и прави нещата перфектно, цените му са повече от добри, супер коректен. Направо не повярвах, че може да има такъв човек. Аз лично, при нужда ще си карам вече колата до Пловдив, за да нямам главоболия.
Ники, благодаря ти отново!
E12 4ZZ-FE 2005

Аватар
НиКо
Мнения: 235
Регистриран на: 18 Сеп 2010 18:49
Местоположение: Пловдив

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от НиКо » 18 Апр 2013 08:34

Благодаря ти Галя за милите думи!Радвам се ,когато хората са доволни от мен.Впрочем другата седмица газ анализатора ще бъде вързан и ако не си оправила онзи кабел на уредбата ще ти го вържем.
Вчера ни дойде на идея ,че можем да настройваме коли в реално време , тоест гарантирано ще свалим поне 1л на 100км.
Как ще стане за сега пазя в тайна. wink.gif

Тук от кола която гори 14л газ градско я смъкнахме на 12 при положение ,че не сме я карали под 4000 оборота.
А колата дори и взе да върви повече от колкото преди.Преди нашите настройки е правена и настройвана в сервиз на LOVATO.
Поддръжка, ремонт и огромна гама от авточасти(нови и втора употреба)за вашата Тойота или Лексус:0878130400 - "РЕНД" ЕООД
Монтиране на газов инжекцион на цени от 600лв *MIMGAS *LOVATO
https://www.facebook.com/REND.autoparts/ www.rend.cars.bg

Аватар
Gal
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Дек 2011 17:56
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от Gal » 18 Апр 2013 10:01

Не знам дали някъде из темите има твои координати, освен телефон, но е добре да дадеш, ако е удобно - за мен, и за всички останали, които имат нужда. За да не ти звъним постоянно за глупости :)
E12 4ZZ-FE 2005

Аватар
Rudy
Мнения: 1347
Регистриран на: 14 Юни 2009 17:35
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от Rudy » 18 Апр 2013 14:00

Пък заради написаното в подписа - предлагам да боцнат тази тема (или по добре друга в която описваш услугите и с координати) да се забоде отгоре като важна!
Изображение

The enD
Мнения: 141
Регистриран на: 17 Юни 2009 23:35
Местоположение: Стара Загора

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от The enD » 18 Апр 2013 19:36

НиКо написа:Благодаря ти Галя за милите думи!Радвам се ,когато хората са доволни от мен.Впрочем другата седмица газ анализатора ще бъде вързан и ако не си оправила онзи кабел на уредбата ще ти го вържем.
Вчера ни дойде на идея ,че можем да настройваме коли в реално време , тоест гарантирано ще свалим поне 1л на 100км.
Как ще стане за сега пазя в тайна. wink.gif

Тук от кола която гори 14л газ градско я смъкнахме на 12 при положение ,че не сме я карали под 4000 оборота.
А колата дори и взе да върви повече от колкото преди.Преди нашите настройки е правена и настройвана в сервиз на LOVATO.
Toва предполагам става дума за газов инжекцион, а за обикновени вариант?
Изображение

Аватар
НиКо
Мнения: 235
Регистриран на: 18 Сеп 2010 18:49
Местоположение: Пловдив

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от НиКо » 19 Апр 2013 08:58

Става дума само за газов инжекцион колега , защото позволява финна настройка , докато при другия тип изпарител настройката може да се напарви само с анализатора , или както правят повечето "майстори" - по слух happy.gif

Нарочно не съм си написал адреса ,защото не искам да си правя излишно реклама на чужд гръб.
Разчитам на отзивите от хората за мен.


Що се отанся до подписа ми,се надявам повечето хора да се замислят колко сме неблагодарни от нещата предоставени ни от живота.Винаги искаме още и още , даваме пари са скъпи дрехи и пилеем пари просто ей така... за бензин , за билети от държавната лотария ако щеш...
На другия полюс обаче има хора ,които точно тези наши излишни пари биха им предоставили малко по-добри условия за живот.Да не говорим ,че има деца които са болни от тежки болести , за които се изискват голяма сума пари.Където рядко някое семейство без допълнителна подкрепа може да отдели.

Точно поради тази причина ми дойде на ум , абсолютно индивидуално да започна да отделям средства
За момента имам събрани над 300лв от мои клиенти , като идеята ми е когато станат около 500 да купя храна , плодове и дрешки , които да даря на дом за сираци близко до вкъщи.Не очаквам никаква похвала, а просто по някакъв начин да въздействам и на вас.
Поддръжка, ремонт и огромна гама от авточасти(нови и втора употреба)за вашата Тойота или Лексус:0878130400 - "РЕНД" ЕООД
Монтиране на газов инжекцион на цени от 600лв *MIMGAS *LOVATO
https://www.facebook.com/REND.autoparts/ www.rend.cars.bg

Аватар
Gal
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Дек 2011 17:56
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от Gal » 21 Апр 2013 17:47

НиКо написа:Благодаря ти Галя за милите думи!Радвам се ,когато хората са доволни от мен.Впрочем другата седмица газ анализатора ще бъде вързан и ако не си оправила онзи кабел на уредбата ще ти го вържем.
Вчера ни дойде на идея ,че можем да настройваме коли в реално време , тоест гарантирано ще свалим поне 1л на 100км.
Как ще стане за сега пазя в тайна. wink.gif

Тук от кола която гори 14л газ градско я смъкнахме на 12 при положение ,че не сме я карали под 4000 оборота.
А колата дори и взе да върви повече от колкото преди.Преди нашите настройки е правена и настройвана в сервиз на LOVATO.
Ходих при един прехвален газаджия. Смени ми филтрите, уж чисти инжекторите за газта...изчисти няколко грешки, чека угасна, с много хай и много тек техника, модерна работа. Така и не беше намерил схема на полската газ, не знаеше какво да прави с лилавия кабел, а му бях казала поне ден предварително марка и модел на газта и какви проблеми има. От гаража му до офиса ми са около 5 км, през които колата се държа добре. Поседя няколко часа на паркинг, и като си тръгвах от работа старата песен, чека свети, не държи обороти, гасне, замисля се, и още по-зле - разход 12л/100км :) Обадих се на великана, а той не можел по-рано от петък да я види, сигурно трябвало да си поиграе да ми отпушва тръбите, каза. Щя му дам да пипа, ама друг път... :) Каза да си махна клемите на акумулатора за малко :) Пак попаднах на истински специалаист :)
E12 4ZZ-FE 2005

Elly
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Юли 2013 10:37

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от Elly » 21 Юли 2013 10:49

НиКо написа:Благодаря ти Галя за милите думи!Радвам се ,когато хората са доволни от мен.Впрочем другата седмица газ анализатора ще бъде вързан и ако не си оправила онзи кабел на уредбата ще ти го вържем.
Вчера ни дойде на идея ,че можем да настройваме коли в реално време , тоест гарантирано ще свалим поне 1л на 100км.
Как ще стане за сега пазя в тайна. wink.gif

Тук от кола която гори 14л газ градско я смъкнахме на 12 при положение ,че не сме я карали под 4000 оборота.
А колата дори и взе да върви повече от колкото преди.Преди нашите настройки е правена и настройвана в сервиз на LOVATO.
Къде точно в Пловдив работите ?

furnace
Мнения: 25
Регистриран на: 24 Фев 2008 20:18

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от furnace » 26 Юли 2013 13:06

НиКо е изключително отговорен и точен човек! Купувал съм няколко неща от него и ще продължа да го правя.
Celica 2001 1.8VVT-i
Honda Accord 2007 2.4 VTEC Type S

Аватар
НиКо
Мнения: 235
Регистриран на: 18 Сеп 2010 18:49
Местоположение: Пловдив

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от НиКо » 27 Юли 2013 16:17

Благодаря ти за добрите думи колега , а ако ти се наложи нещо (недай си боже) аз ще се сетя за поста ти в тая тема ;)
Поддръжка, ремонт и огромна гама от авточасти(нови и втора употреба)за вашата Тойота или Лексус:0878130400 - "РЕНД" ЕООД
Монтиране на газов инжекцион на цени от 600лв *MIMGAS *LOVATO
https://www.facebook.com/REND.autoparts/ www.rend.cars.bg

Аватар
Petkoff 127
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Ное 2010 15:31
Местоположение: sofiq

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от Petkoff 127 » 09 Авг 2013 00:09

Рядко се намира точен и свестен човек като него,няма да забравя точно на рожденния му ден как ми обърна внимание и за толкова много неща ми угоди !!! Дано се развива все повече и да радва все така и естествено да имаме повече поводи да се виждаме (положителни разбира се )!!!

Аватар
EdinR-DrugB
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Мар 2013 08:14
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от EdinR-DrugB » 05 Ное 2013 11:33

Нямам какво да кажа освен БЛАГОДАРЯ ТИ Нико .. наистина много точен и коректен човек,рядко се намират такива хора като него в наши дни!

Аватар
speedking
Мнения: 127
Регистриран на: 09 Май 2008 19:25
Обратна връзка:

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от speedking » 05 Ное 2013 22:48

Нико, щом вече и газта настройвате трябва да се организирам да ти докарам карината да видим и с нея как ще се справите. wink.gif Жалко че червените пружини не станаха.
Lexus IS 220d
Mazda MX5

Аватар
НиКо
Мнения: 235
Регистриран на: 18 Сеп 2010 18:49
Местоположение: Пловдив

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от НиКо » 23 Ное 2013 08:58

Газ от както влезна закона вече направо я зачеркнах от списъка и монтирам само на приятели.
Просто държавицата иска да затрие всички малки сервизи (а точно там са най-кадърните хора) и да даде целия хляб на големите
сервизи , чийто собственици са им внуци или роднини.
А вие виждате негативните отзивите на хората спрямо "големите" сервизи...
+ тва имам Софтуер само за Мимгас и Ловато.Други не докосвам.
За всяко жабче трябва да си има гьолче tooth.gif
Не помня твойта ква беше...
Поддръжка, ремонт и огромна гама от авточасти(нови и втора употреба)за вашата Тойота или Лексус:0878130400 - "РЕНД" ЕООД
Монтиране на газов инжекцион на цени от 600лв *MIMGAS *LOVATO
https://www.facebook.com/REND.autoparts/ www.rend.cars.bg

Аватар
speedking
Мнения: 127
Регистриран на: 09 Май 2008 19:25
Обратна връзка:

Re: НиКо-в най-белия списък

Мнение от speedking » 23 Ное 2013 15:39

С томасето съм аз.
Lexus IS 220d
Mazda MX5

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта