Сервиз София в Младост, Дружба, Дървеница, Дианабад?

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Аватар
victoresko
Мнения: 7
Регистриран на: 08 Фев 2013 08:13
Местоположение: София

Сервиз София в Младост, Дружба, Дървеница, Дианабад?

Мнение от victoresko » 26 Юни 2013 10:37

Здравейте,

Търся добър сервиз, в който да си сменя предните накладки на Ауриса. Може ли да споделите къде мога да отида.

Ако сервиза е в източните квартали (Младост, Дружба, Дървеница, Дианабад, и т.н.) ще ми е най-удобно.

Благодаря!
Auris 2007 1.6 VVT-i Luna

Аватар
netborn
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Юли 2014 21:18

Re: Сервиз София

Мнение от netborn » 27 Апр 2015 14:34

Здравей,
Намери ли сервиз, на който можеш да се довериш в този район ? Някой с опит в по-нови Тойоти по възможност ...
Corolla 2008, 1.6 (124) , ака Койота

Аватар
kickata
Мнения: 346
Регистриран на: 11 Юни 2009 10:50
Местоположение: София

Re: Сервиз София

Мнение от kickata » 27 Апр 2015 15:16

За смяна на консумативи и по-леки ремонти Питстоп на камбаните стават.
Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006
Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000

Аватар
nuke
Мнения: 18
Регистриран на: 22 Окт 2007 15:47

Re: Сервиз София в Младост, Дружба, Дървеница, Дианабад?

Мнение от nuke » 08 Май 2015 15:52

А за по-тежки ремонти?

svision
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Юли 2015 17:36
Местоположение: София, България

Re: Сервиз София в Младост, Дружба, Дървеница, Дианабад?

Мнение от svision » 20 Авг 2015 23:21

Здравейте, от скоро съм собственик на Тойота Авенсис, видях колата и както се казва любов от пръв поглед. Тъй като до сега никога не съм карал Тойота съответно не знам и добрите сервизи за нея, затова влязох във форума за да видя и да си избера в зависимост от препоръките на колегите. Учудването ми е голямо тъй като специално за София се коментират основно 4 сервиза: ТМ Ауто (официален- вече бях там, но малко солено :) ), ПитСтоп Ауто, Дикси Ауто и Ауто Лаборатория. Не мога да повярвам при толкова сервизи в София, само 4 са за Тойота! Тъй като съм нов и не мога да пусна тема ще помоля модераторите или колегите да пуснат теми подобна на тази за Варна (списък със сервизите във Варна) за основните градове. Списък със сервизите в София, Бургас, Пловдив и т.н. (без тенекиджии и бояджии). В самата тема колегите ще споделят дали са доволни или не от съответния сервиз. Според мен ще е голямо удобство за всички потребители от съответния град и няма да се губи време за излишно търсене по целия форум. Благодаря предварително ако някой се заеме с това добро дело. :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта