Към колегитеslowtraveler, rudolf, Georgimitrovich, Fido Dido

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
ivailo_stoqnov
Мнения: 17
Регистриран на: 11 Яну 2011 19:07
Местоположение: Велико Търново

Към колегитеslowtraveler, rudolf, Georgimitrovich, Fido Dido

Мнение от ivailo_stoqnov » 24 Фев 2011 18:49

Колеги, извинявам се, че по този начин се обръщам към вас, но не намирам как да ви изпратя ЛС.

Преди няколко дни пуснах тема във форума в раздел "Купува,Продава",
долу-горе съм запознат с условията на форума. По темата има всички номунклатури, цени,телефони, снимки, обяснителни записки за нещата, които продавам.

Искам да попитам, защо днес намирам темата си заключена, кой я заключи. Моля да ми бъде обяснено, каква е причината, за да знам за напред!

Благодаря!
Поздрави!
Ивайло Стоянов
Хубав човек в лошо настроение, това е БЛУС, кофти човек в хубаво настроение, това е ЧАЛГА

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 24 Фев 2011 20:27

Честно да си напиша - чак сега прочетох темата до края - тази, заключената.

Интересно ми е на колко километра сменяш маслото на велоергометъра и някакви ориентировъчни цени за консумативите?

Лично съобщение можеш да изпратиш, като натиснеш бутона ЛС, който се намира долу, в ляво на поста на човека, на който искаш да го пратиш.

Поздрави!

Деян Желязков

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Мнение от slowtraveler » 24 Фев 2011 20:53

Колега, и аз не съм я заключил.
Предполагам, че колегата, който е направил това, е имал нещо предвид, и ще внесе яснота по въпроса (навярно като ЛС към теб)...
Пък ако е грешка - тя е поправима... :thumbsup:
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Аватар
cokata
Мнения: 308
Регистриран на: 04 Дек 2009 17:41
Местоположение: Панагюрище

Re: Към колегитеslowtraveler, rudolf, Georgimitrovich, Fido

Мнение от cokata » 24 Фев 2011 21:11

ivailo_stoqnov написа:номунклатури
номЕнклатури tongue.gif
Toyota Carina E 1.8 7A-FE Liftback
Subaru Outback 2.5 AT 2005
Honda XR250

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Към колегитеslowtraveler, rudolf, Georgimitrovich, Fido

Мнение от rudolf » 25 Фев 2011 00:42

ivailo_stoqnov написа:
Преди няколко дни пуснах тема във форума в раздел "Купува,Продава",
долу-горе съм запознат с условията на форума. По темата има всички номунклатури, цени,телефони, снимки, обяснителни записки за нещата, които продавам.
ПРИВЕТ, аз заключих темата....от това какво и как пишеш в нея, оставам с впечатление че си запознат само горе-доло с условията,но не и с всичките.
ако сам откриеш всички условия които не си спазил-това ще е знак за мен че няма да допускаш повече нарушения и ще я отключа.

поздрави.

ivailo_stoqnov
Мнения: 17
Регистриран на: 11 Яну 2011 19:07
Местоположение: Велико Търново

Мнение от ivailo_stoqnov » 25 Фев 2011 18:55

Колега Рудолф, очаквах по-конкретно отговорче, но щом така си решил, сега много внимателно ще се запозная с Твоите правила, и дано да не си се объркал.... :censored:
Хубав човек в лошо настроение, това е БЛУС, кофти човек в хубаво настроение, това е ЧАЛГА

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от nowyaris » 25 Фев 2011 19:58

И ако е сбъркал,какво?

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 26 Фев 2011 00:17

ivailo_stoqnov написа:Колега Рудолф, очаквах по-конкретно отговорче, но щом така си решил, сега много внимателно ще се запозная с Твоите правила, и дано да не си се объркал.... :censored:
колега особено сте нагъл...

не виждам смисъл вместо да ги прочетете, да поствате обява,,,да чакате някой да ви обяснява и да ви показва,,,и накрая-от вас д амине--айде може и да ги прочетете,въпреки че сте над нещата и е загуба на време за вас....

нещо не ме предразполагате да бъда себе си....(имам предвид вежлив и коректен с хората)

Аватар
BIS
Мнения: 438
Регистриран на: 20 Яну 2011 15:57
Местоположение: Варна

Мнение от BIS » 26 Фев 2011 11:47

Не мога да разбера толкова ли е сложно да се напише с две думи къде е сбъркал колегата,за да не правим и другите същите грешки ! book.gif

Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 26 Фев 2011 12:20

Не съм чел изискванията за пускане на обява в купува/продава ама това "7UP" май е затворило темата на автора wink.gif
Изображение1G-FE

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Мнение от slowtraveler » 26 Фев 2011 12:37

Аз пък ги прочетох правилата на подфорума и темата.
Напълно подкрепям rudolf...
За незапознатите със случая - малко факти:
Колегата продава стари гуми и велоергометър.
Темата е пусната на 20.февруари, и до заключването на темата (последно съобщение 23.02.2011) колегата има пуснати 4 съобщения и има само един коментар от друг потребител...

Правилата на подфорума са много прости - общо 5 точки...
Като в случая навярно са натежали следните:
1. Темите трябва да са ПРЯКО свързани с Тойота.
3. Обяви на търговци се допускат, ако отговарят на горните условия, но up-ване по-често от два пъти на месец не се толерира.
5. Трие се без предупреждение.

Щом при такива прости правила колегата не е успял да разбере грешката си, не съм сигурен как може да се обясни по-ясно....
Лично на мен ми се струва странно да се пуска нова тема с искане за обяснение за такъв тривиален случай..
Още по-странно ми се струва отказа на колегата да се замисли ЗАЩО му се е случило това нещастие - заключена тема...
Но такъв е живота - случват се и такива работи unsure.gif
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 26 Фев 2011 14:09

ехх слоуу защо ме издаде...обичам да измъчвам хората с интелектуален съдизам laugh.gif

сега ивайло пак няма да прочете условията и другата седмица ще има...
" защо ми заключихте темата 2" , катионеъсм упвал и вече аргуметъра има емблема тойота....

само в допълнение на колегата слов в условията-
1. Моля, пускайте обявата с подобаваща изчерпателна информация която вас би ви интересувала, И Е ВЪЗМОЖНА за финализиране на сделка.
Ако сами нямате нужната информация, която знаете че ще ви изискват евентуални купувачи/продавачи - моля, не пускайте обявата докато не я набавите.изчерпателната информация която вие предоставите-ще спести време ,комуникаций и телефони разговори на вас и на вашия потенциален клиент.
/умишлено пропускане на задължителна информация,което цели да генерира УП-ове,чрез безмислени въпроси или телефони запитвания-НЕ СЕ ТОЛЕРИРА./

обявата е без телефон и координати,като колегата ивайло дори не е прочел мануала: как се пускат и получават лични съобщения...това води до още 3-4 съобения от типа: дай телефон,,,ето ти го,,,ма имаш ли на вивател,че другита са ми скъпи,,и ако се набутам,по добре д аси го купя от магазина,,,ае званни ще ти сваля още 5 лева.


2 чести и незначителни корекций в цената,целяща генерирането на УП-ове,по чести от допустимото-НЕ СЕ ТОЛЕРИРА/
/при желание за промяна на нещо във вашата обява,цена,допълнителна информация,промяна в качеството и статута и др, използвайте бутона едит и променете 1вия си пост,защото пост с допълнения се третира като УП-ване
/при желание за промяна на нещо във вашата обява,цена,допълнителна информация,промяна в качеството и статута и др, използвайте бутона едит и променете 1вия си пост,защото пост с допълнения се третира като УП-ване

на 3тия ден ,след всекидневно уп-ване почваме намаление на цените..с стъпка 30 лева...много умно,,,


на последно място за колегите които се чудят защо просто не му отговарям на човека ми го мъча с непосилни загадки-съм написал с особено големи букви :

4 модератора не ми отговаря,защо???
1.....
2.задавате тотално безмислен върпос,който вероятно е включен в горните условия с доста по голям шрифт.
3......

вече мисля да се придържам стриктно към точка 4-неуважение към модераторите и форума е да нечетем елементарни правила и да държим сметка на някой да ни ги чете и тълкува....като бях 6 годишен карах майка ми д ами чете суптитрите на филмите,но и тя понякога отказваше.

както и се чудя на колегите които помагат на колегата ивайло да си намери бутона "съобщения" без да чете отгоре отгоре,,,-колеги така правите лоша услуга на ваши колеги които не се справят с елементарни мисловни решения, да не успяват да се справят и за вбъдеще.

заключвам темата и вече ще я паствам към други подобни за да не се повтаряме всеки път.

http://audibg.com/forum/index.php?showu ... tab=topics
http://audibg.com/forum/index.php?showt ... try1467620
многосилно впечатление прави освен темата с пролетното почистване и темата с тойотаджийте са нещастници...предхождаща пускането на обява за старите гуми...не си знае модел ана двигателя,,незнае как да си изтрие темите,,, biggrin.gif

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 66 госта