[Предложение]Подфорум Гуми/Джанти в раздел Купува/Продава

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

Да се създаде ли подфорум Гуми/Джанти в раздел Купува/Продава?

ДА!
55
75%
Не.
11
15%
Администраторите ги мързи,както винаги. ;=)
7
10%
 
Общо гласове: 73

gh0s7r1d3r
Мнения: 399
Регистриран на: 18 Ное 2010 00:28

Мнение от gh0s7r1d3r » 05 Мар 2011 01:41

обаче ако има раздел гуми/джанти, ще го гледат хората, които ги интересуват гуми/джанти. мен не ме интересуват и няма да ги гледам. обаче сега гледам раздел купува/продава, защото търся други неща за моето версо и тия безмислени еднодневки "продавам лЯтни гуми" ми пречат и ме дразнят. така, че доста по-добре би било да има такъв раздел и да си го гледат хората, които си търсят гуми втора употреба!
SUBARU Outback 3.0 H6 2005
Toyota Yaris Sol 1.3 VVTi 2008

Аватар
BIS
Мнения: 438
Регистриран на: 20 Яну 2011 15:57
Местоположение: Варна

Мнение от BIS » 05 Мар 2011 01:44

gh0s7r1d3r написа:обаче ако има раздел гуми/джанти, ще го гледат хората, които ги интересуват гуми/джанти. мен не ме интересуват и няма да ги гледам. обаче сега гледам раздел купува/продава, защото търся други неща за моето версо и тия безмислени еднодневки "продавам лЯтни гуми" ми пречат и ме дразнят. така, че доста по-добре би било да има такъв раздел и да си го гледат хората, които си търсят гуми втора употреба!
+1 :thumbsup:
TOYOTA Avensis D4D-2002g.

to4nia
Мнения: 10
Регистриран на: 05 Мар 2011 18:26

Мнение от to4nia » 05 Мар 2011 19:09

Твърдо да

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 55 пъти

Мнение от Akima » 06 Мар 2011 13:36

Фактите говорят сами - ако мога да перефразирам 75% искат някаква промяна - аз предлагам или да се забранят напълно продажбата на гуми/джанти или да има отделен подфорум за неща,който нямат надпис Тойота на тях!


Ето я организацията на другите източни автоклубове:

Subaru:

Изображение

Mazda:

Изображение

Honda:

Изображение

Nissan:

Изображение

Hyundai:

Изображение


Изводите можете да си направите и сами. wink.gif
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Uncle Dido
Почетен Администратор
Мнения: 3710
Регистриран на: 03 Юни 2008 16:42
Местоположение: София, но е от Бургас
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Uncle Dido » 06 Мар 2011 13:48

Веднага ще си направя съответните изводи - във всеки форум админите и модераторите решават как да бъде организацията и какви раздели да има.

Иначе става като приказката - "Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала краче"...

Но пък показаните примери имат и силна страна - има откъде да си купувате гуми, щом е толкова належащо.

В Хонда форум са доста сладки нещата... http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=35395

Приятен ден и спестявайте парички за обяви.....

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 55 пъти

Мнение от Akima » 06 Мар 2011 13:58

Очаквах да посочиш точно това
Истината е, че в Хонда отдавна си решиха проблемите макар и с платени обяви - всеки търгаш си плаща и така селските тарикати избягаха.

Лошото Фидо е, че ти още мислиш,че искаме да си купуваме "галоши",а въпроса е просто така да се организира форума,че да ни е комфортно да прекарваме време в него - аз оценявам,че форума не е напълнен с реклами и ад ботове на Google например.


В Мазда има фирмени обяви,Субару са разделили нещата,както може би и тук ще е удачно на неща за колите и общ купува/продава за останалото,в Нисан пък има отделен раздел за галоши и дЖанти,Хюндай също са раздеили нещата на 2.

Въпросът е трябва ли да споменаваме очевидни неща?! wacko.gif
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Аватар
Raya
Мнения: 1790
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна

Мнение от Raya » 06 Мар 2011 14:16

Да пуснем ли анкета " Акима да поеме разходите и поддръжката по сайта?" ..........току виж ни е намерил спонсори за Събора и сайта ни е минал на "елит" тарифа laugh.gif

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 55 пъти

Мнение от Akima » 06 Мар 2011 14:39

Акима,ако се ядоса ще плати един хостинг - ще "чопне" базата данни с потребителите и ще си направи собствен Тойота форум и там ще си пише сам - може да взема само Japaneese/щото е интересен/ и може би LEXUS и опонентите му - да се трупат постове! biggrin.gif biggrin.gif wacko.gif

Рая ти по време на празници и почивни дни май само спамиш тук и там? biggrin.gif tongue.gif

Сега сериозно - не съм част от клуб Тойота България, не защото се плаща членски внос,а защото не обичам да принадлежа към групи/а и не съм фанатик като някой хора тук,които на 80% съм сигурен,че в момента държат членската карта в ръка и *** си в другата и са "забелили" поглед!/

Аз съм съгласен да се плаща годишен абонамент за сайта - представете си,ако половината от 9026 регистрирани потребители/към 06.03.2011/ платят по 5 лв. - не само ще имаме супер хостиг и форум, ами и една форумна супра за писта Дракон да й се радваме. :thumbsup:

Респект към всички. cool.gif
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Аватар
Raya
Мнения: 1790
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна

Мнение от Raya » 06 Мар 2011 14:50

Akima написа: Рая ти по време на празници и почивни дни май само спамиш тук и там? biggrin.gif tongue.gif
Аз специално го правя, за да не се чувстваш самотен biggrin.gif

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 55 пъти

Мнение от Akima » 06 Мар 2011 14:58

---------------------------------------ОФТОПИК----------------------------------------------

В такъв случай имаш почерпка от мен на Еко-то като съм пак в София. wink.gif

---------------------------------------ОФТОПИК----------------------------------------------
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 06 Мар 2011 15:05

Akima написа:
Сега сериозно - не съм част от клуб Тойота България, не защото се плаща членски внос,а защото не обичам да принадлежа към групи/а и не съм фанатик като някой хора тук,които на 80% съм сигурен,че в момента държат членската карта в ръка и *** си в другата и са "забелили" поглед!/

..........................
Колега , като не искаш да си част от групи защо си се регистрирал и се бориш за разни раздели ? Не е ли по-добре групата да си организира нещата по неин вкус и разбирания ?
+ това аз имам малко по-големи наблюдения над форума от теб и смея да твърдя , че тук има много повече фанатици на други марки от колкото на Тойота . Даже не се сещам за нито един на Тойота но се сещам за доста такива на ВАГ например .

Това е пореден пример за нежеланието на БГ населението да носи отговорност за каквото и да било . Най-добре си е всеки да си е за себе си и когато каквото му скимне да си прави . Но благодарение на този велик принцип скоро ще се съревноваваме с няколкоот останали диви племена по света ..............

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 55 пъти

Мнение от Akima » 06 Мар 2011 15:15

Басс,
не ме разбра явно - аз имам желание да участвам -виж ми темите от над 800 поста имам поне 3 теми свързани с форума - предложения,критики и желание да помогна - просто няма feedback от другата страна.

Искам да съм регистрирам във форума - да помагам и да ми помагат.Съгласен съм и да си плащам разумна такса за тази възможност,но не желая да се фукам,че съм член на еди какво си или имам хх ххх поста еди къде си и разбираш ли съм солта на земята.

Направих анкета по въпроса за гумите и фактите показват,че 75% искат промяна - изразих позицията си и я подкрепих с факти - т.е. показах на другите моята гледна точка - от тук насетне нещата са извън моя контрол - има си упълномощени и овластени потребители, които могат да направят нужното и то толкова лесно и бързо,както и да си затворят очите.

С уважение:
Акима /анонимен член на клуб Развитие на http://www.toyotabg.eu/
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Аватар
Bass_Man
Мнения: 5557
Регистриран на: 15 Сеп 2007 20:38
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Bass_Man » 06 Мар 2011 15:19

Възможно е да не съм те разбрал :thumbsup: . Но аз коментирам конкретното ти мнение не цялостното ти творчество tongue.gif !
Относно промените най-вероятно скоро ще има но какви ще са точно ще поживеем и ще видим .

Аватар
Raya
Мнения: 1790
Регистриран на: 10 Апр 2009 12:17
Местоположение: Варна

Мнение от Raya » 09 Мар 2011 13:10

Темата май се обезмисля с това
http://toyotabg.eu/viewtopic.php?t=16704&highlight=

Да останат, както до сега, единични обяви с ДОТ не повече от 1-2 години (за тези, които са си продали Тойотите без 2-ия комплект гуми).
....--Celica 1.8_00г--Avensis 1.6_00г--Avensis 1.8_05г--....

Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 23 Мар 2011 20:19

ееее купихте ли си гуми и джанти????

вече хората които пускат обяви трябва да ги упват на 4 дни ако искат да са на 1ва страница laugh.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 50 госта