Избор на пенсионерски автомобил Тойота

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Заключено
tomi
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Сеп 2023 18:13
Местоположение: Varna

Избор на пенсионерски автомобил Тойота

Мнение от tomi » 12 Сеп 2023 19:04

Здравейте,нов съм във форума.Със съпругата сме пенсионери и имаме желание да подменим досегашния си/и вече нецелесъобразен,поради смяна на местоживеенето/автомобил
Лада Нива 1.7i с друг.Прочетох много добри отзиви за Тойота и по-специално за Аурис 2 бензин.Мисля че и с 1,3 и с 1,6 двигатели са подходящи за нас.Живеем във Варна.
Бихте ли ни препоръчали авто къщи.Става въпрос за автомобил втора употреба на цена до около 10000 лв.Много ще съм благодарен да чуя вашето компетентно мнение.Когато разглеждах
сайтовете, попаднах на един интересен сайт за доставяне на коли според желанието.За нас като по-възрастни хора предложенията там са доста примамливи.
Ако някой е използвал или има информация относно работата им,би ли споделил дали си заслужава.Благодаря за отговорите!
 ! Съобщение от: slowtraveler
мнението Ви странно прилича на скрита реклама на сайта, затова и линкът е изтрит (уж сте във Варна, пък търговеца - в София, в сайта му няма НИКАКВИ предложения за автомобили, а само 'свържете се с нас за да кажете какво Ви трябва'... Относно въпросът Ви - писано е за тези модели и двигатели... За стар автомобил много зависи в какво състояние е... И от там да се направи извод 'дали са подходящи за Вас. Темата се заключва

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта