Мнения за KYB?!

Аватар
Lubo_car
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2005 22:40
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от Lubo_car » 21 Юли 2005 02:17

ohmy.gif Еми аз като гледам тука цени от 0,99 "оиро" до 30-тина долара, аз значи съм ебаси наредения с цени от порядъка на 100 и кусур долара за Каяби :whistle: . В Ebay търсих варианти е няма ( аз и толкос съм на "ти" с ибея, ама все пак tongue.gif )! Камино викаш diferents between - Монро и Каяба никаква така ли unsure.gif ? Аз както казах вече отзад съм с много малко използвани Power track Monroe мисля че бяха точно....Ебаси аз съвсем се дезориентирах честно wacko.gif . Пънки казваш, че Токико са зле така ли ... е съвсем вече съм шах cool.gif . А относно возията... мойта нито на дълъг път, нито в града е "приятна", подскача си постоянно и е много твърда определено....незнам вече какво да правя wacko.gif
VRC-VarnaRacingClub 2001
Mazda RX-7 FC TII
0899-87-86-88

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 21 Юли 2005 03:22

a puk durja da otbeleja che monroe sensatrack sa mnogo kachestveni, i tokico-to idvat stock na niakoi toyoti i sa mnogo kachestveni. monroe sam gi probval lichno, tokico samo sam slushal no nikoga ne sam chul losho za tiah.

sigurno si vzel ot nai eftinite monroe-ta, moje i mente da sa bili. sushto i tokicoto
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 21 Юли 2005 10:12

Абе и аз имам добри впечатления дотук от Токико - но подчертавам - от такива които идват с колата от завода - за първично вграждане.
Любо, може и да си на "ти" с И-бей, но явно нямаш късмет там.
ПП: 110 долара са Каябите за чифт газови - в магазините по Ботев и Симеон (т.е. стандартна цена).

Аватар
Lubo_car
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2005 22:40
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от Lubo_car » 21 Юли 2005 20:59

Баш на ти съм ама в кавички rolleyes.gif . Какво викаш за Каяби, KR2 4 броя 110 долара в София??! Щото във Варна такава цена НЯМА, дори и с голямата отстъпка с която мога да купя пак няма. Е то какво няма, то за Каяба не съм питал специално в двата магазина където купуваме, ама съдейки по цените на Монрото, на Конитата и прочие пак ми се струва за KYB 110$ мнооого добре - с тази цена напрактика се спестява убийствения шипинг wacko.gif . То въпроса не е кои знае колко в цената,колкото в избора, понеже от тази тема тук аз лично нищо немога да разбера. Считах, че Токикото е много добър избор, също както Конитата, а то какво излезе, че нито цените ми са реални, нито примерно общоприетото схващане, че Монро са боклуци laugh.gif biggrin.gif е вече наистина незнам....то като се замисля, сега както съм напълнил колата догоре в буквалният смисъл с части и в багажника и на задната седалка ( Cj дори видя за какво става дума), малко клекна и возията дори започна да ми харесва biggrin.gif rolleyes.gif тя луда работа еи !
VRC-VarnaRacingClub 2001
Mazda RX-7 FC TII
0899-87-86-88

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 21 Юли 2005 22:57

Ако вземеш освен в марки да мислиш и в модели - може би нещата ще си застанат по местата ? :thumbsup:

Аватар
Lubo_car
Мнения: 86
Регистриран на: 22 Яну 2005 22:40
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от Lubo_car » 21 Юли 2005 23:22

tongue.gif Btw тука съм съгласен с теб, но все пак визирах един модел на KYB... wink.gif
VRC-VarnaRacingClub 2001
Mazda RX-7 FC TII
0899-87-86-88

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта