Сбирка 15-ти (събота) ?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 14 Юли 2006 18:14

znachi govorih s bambo-to i shte se vodim po magistralata s nego. az shte sam sas fau ve, ama kvo da pravish :)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 14 Юли 2006 19:18

тоя път май ще стане голям калабалък laugh.gif
след 17ч съм на линия
ще звънна на belchilov да го видя дали е на линия
status: за БАН

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 14 Юли 2006 20:57

Браво,браво, ще гледам да дойда и аз, дано само е хубаво времето.

Ами вижте сега, тая идея за срещата на Александър Невски е супер, можем да се чакаме там и после, аз предлагам, има един комплекс на ОколоМръсното, който обаче се различава от преобладаващия пейзаж, казва "Царско село" и е много добър, има огромен паркинг, в който можеш да си оставш колата отворена, защото се вижда от терасите и навътре има некви екстри паркове градини фонтани и т.н, има много вкусни манджи и е по-спокойно от лудницата в центъра

Ето сайта http://www.tsarskoselo.com не е снимана отвънка пицарията виктория, където аз ходя, но и вътре не е никак лошо.Какво ще кажете за там?
Плачи Земьо, Шоп те гази..

b_d

Мнение от b_d » 14 Юли 2006 21:02

Oscar de la Hoya написа:Браво,браво, ще гледам да дойда и аз, дано само е хубаво времето.

Ами вижте сега, тая идея за срещата на Александър Невски е супер, можем да се чакаме там и после, аз предлагам, има един комплекс на ОколоМръсното, който обаче се различава от преобладаващия пейзаж, казва "Царско село" и е много добър, има огромен паркинг, в който можеш да си оставш колата отворена, защото се вижда от терасите и навътре има некви екстри паркове градини фонтани и т.н, има много вкусни манджи и е по-спокойно от лудницата в центъра

Ето сайта http://www.tsarskoselo.com не е снимана отвънка пицарията виктория, където аз ходя, но и вътре не е никак лошо.Какво ще кажете за там?
идеята е доста добра според мен

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 15 Юли 2006 10:01

i na men mi dopada. znachi kam 5 ste e sreshtata taka li? da znam koga da tragvam, makar che s jameikata imame malko rabota tai che problem niama. shte imam zanimavka :)

aide shte se vidim skoro
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 15 Юли 2006 16:02

Значи последно в 18 часа на Ал.Невски, така ли остава???
Деба и гадното време, са пак ме валя, цела седмица всеки божи ден следобед към два започва да вали, деба и смотаното лято,тъкмо измия колата и айдеее, мамка му.Моят телефон е 0888 220034, ако нещо не се намерим, дано само се извали дотогава
Плачи Земьо, Шоп те гази..

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 16 Юли 2006 01:00

taka az uspeshno se dokarah do Pld, makar che mi se speshe zverski po edno vreme.

sbirkata beshe strahotna i manjite sushto :-D
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 16 Юли 2006 01:20

само дето бяхте оставили повечко кинти laugh.gif

супрата на Хеки наживо изглежда по-яка отколкото на снимките, невероятна е! А момчето от ТМ Ауто - Сашо - доста зарибен беше от олд скуул, а и е голям фен на Initial D smile.gif
status: за БАН

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 16 Юли 2006 02:27

povechkoto kinti biaha za bakshish!
nali i gi ostavihte na servitiorkata?

samo da ne ste gi ostavili! mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 16 Юли 2006 03:45

еее оставихме бе ,споко biggrin.gif
аз са съм леко не съвсем трезвен така да се каже, обаче сбирчицата беше много интересна,трябва да правиме по-често такива. и да правиме некви преходи с количките, па може и да не пазим млякото да не се разлее по завоите а ,хаха biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Иначе днес научих две интересни неща за моята кола:
1 първо, bambo наистина и аз съм имал субуфур с усилвател отзад под гъза ми ебас аз се чудех как го вади тоя звук само с шест колони :thumbsup:

2 второ че спирачките ми били вентилирани, аз си мислех, че вентилирани значи да са с пробити дискове, ма то не било съвсем така значи

а звука на хачирокуто на краси мнооо ме кефи просто супер много ме кефи, само да намеря време ще си сложа и аз такава екстра!!!!!

аре лека нощ засега
Плачи Земьо, Шоп те гази..

bambo
Мнения: 182
Регистриран на: 09 Авг 2005 18:51
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Мнение от bambo » 16 Юли 2006 12:46

А, виде ли ;-) кат ти разправам - ша ма слушаш... biggrin.gif

А каква е тая далавера със звука на королата на краси? Че нещо съм пропуснал... А, и Краси го видях наживо нали, и колата му (едната) ама кой айеба е той тука у форума :help:

rolleyes.gif rolleyes.gif

Oscar de la Hoya
Мнения: 145
Регистриран на: 17 Юни 2005 23:33
Местоположение: София

Мнение от Oscar de la Hoya » 16 Юли 2006 13:13

maggkrabar=краси biggrin.gif

а королата вади зверски звук заради спортния филтър, на високите като смуче въздух и се чува супер яко biggrin.gif
Плачи Земьо, Шоп те гази..

agent dust
Мнения: 2235
Регистриран на: 15 Авг 2005 23:26
Местоположение: София

Мнение от agent dust » 16 Юли 2006 13:41

х-х-х-вумммм х-х-х-вуммм - като някакъв хаспел е laugh.gif
Бамбо, до теб седях smile.gif
status: за БАН

Аватар
fr33z0v
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Окт 2004 22:28
Местоположение: Zoneb5
Обратна връзка:

Мнение от fr33z0v » 16 Юли 2006 20:14

Koga shte e sledvashtoto sabirane i kade?:))

bambo
Мнения: 182
Регистриран на: 09 Авг 2005 18:51
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Мнение от bambo » 16 Юли 2006 21:45

ахам, изясни ми се :-) а какъв е фитъра? Звука предполагам какъв е, щото на нисана на времето като си сложих K&N - оригинален, през интернет си го поръчах от англия, и така ревна тоя 1.2 мотор, се едно на лорда супрата пред излитане tongue.gif
А ти, maggkrabar като седя до мен, и като цяла вечер спорихте там, каква истина родихте, че аз се бях заслушал, ама поизпуснах нишката wink.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Google [Bot] и 62 госта