Alteza sabira pari za BG

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Alteza sabira pari za BG

Мнение от KORD » 20 Юли 2006 04:13

Alteza beshe zase4en da iskarva taino pari za bg i to na kakvi avtomobili :) Tva sashto raskriva tainata mu muka po nemskata mashina :whistle:
Изображение
Изображение


Malko mi e guzno 4e go razobli4ihme zashoto se pak moite prozorci bqha biggrin.gif
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Alteza sabira pari za BG

Мнение от Japanese_fever » 20 Юли 2006 06:49

Sigurno ste go nadrusali s ne6to ili e bil na zavidna doza alkohol.
Az ne si go obqsnqvam po drug na4in. sad.gif

Snimkite sa s mnogo lo6o ka4estvo ne vijdam mnogo dali toave istinskiq ALTEZZA ili negov dublior.

Sram za vas VW fenove, Toyotadjiite da vi se grijat za barakite! laugh.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 20 Юли 2006 08:19

o boje, mi nali me sledvashe, i neshto vse izostavashe, ne moj me dogoni tongue.gif , ta vikam dai da ti izmia prozorcite, ta barem pochne da ti se dviji kolata, no uvi... :whistle: tooth.gif
->

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 20 Юли 2006 11:05

Muhahaha ,da bre tolkoz mnoo razmazani komari imase - osven razvalqne na AeroDinamikata na toz Golf mu dobavqha tolkoz mnogo Extre Weight che naprao ne znam kak vzimase bairite po rampite (nali se vozih vytre wacko.gif )
Изображение

Аватар
max-2
Мнения: 1789
Регистриран на: 08 Дек 2005 19:15
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 18 пъти
Получена  благодарност: 44 пъти

Мнение от max-2 » 20 Юли 2006 20:06

-Altezza -написа:------------------------------------------------------------------------------

o boje, mi nali me sledvashe, i neshto vse izostavashe, ne moj me dogoni , ta vikam dai da ti izmia prozorcite, ta barem pochne da ti se dviji kolata, no uvi...

:thumbsup: хахахаха

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 21 Юли 2006 01:50

AAAAAAAHAHAHAHAHAHH ma da be ALTEZZOV to si proli4a koi kogo sledva, KORD te bi i na 1/4 mile i na autocross i na top speed, ti kade go vidq tva 4e te bil sledval 4e 4ak i izostaval....neznam ne6to mnogo si gi izmislqte takiva redovno. Taka kakto toyota si izmisli edna supra vednyj predi edno desetoletie(i pove4e daje) i ot togava se na taq stara slava leji.
:gib:

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 21 Юли 2006 01:51

K-A-N-U написа:AAAAAAAHAHAHAHAHAHH ma da be ALTEZZOV to si proli4a koi kogo sledva, KORD te bi i na 1/4 mile i na autocross i na top speed, ti kade go vidq tva 4e te bil sledval 4e 4ak i izostaval....neznam ne6to mnogo si gi izmislqte takiva redovno. Taka kakto toyota si izmisli edna supra vednyj predi edno desetoletie(i pove4e daje) i ot togava se na taq stara slava leji.
:gib:
Dyrt Nacist eiiiiiiiiiiii :whistle:
Изображение

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 21 Юли 2006 07:40

Oba4e samo da zabelejeme ediniq se vozxi vav golfa drugia mu mie djamovete ot tova sam dovolen :) . A kak nqma da te sledvam kato ti vodish patia kam benzinostanciata . A izostavah shtoto se smeehme na tuningovanite supri v toq grat ako ne si spomnqsh ....... kakvi izrodi beha tiq i mexicnite ne prat takiva gavri .....

p.s. A m/u drugoto japa.. trudno shte se nameri doblior na altezzov ..... toi e edinstven pokrai nego i jordan she polu4i kompleksi
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 21 Юли 2006 15:58

:PPPPP hahahah sichkite, Nacisti i Toyota sectantite, jiveete vuv nekakuv neprobuden sun kato vuv Matricata! Dobre che pone imate nadejda vuv men, NEO(V35GTR) :whistle: laugh.gif laugh.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 21 Юли 2006 17:02

V35GTR написа::PPPPP hahahah sichkite, Nacisti i Toyota sectantite, jiveete vuv nekakuv neprobuden sun kato vuv Matricata! Dobre che pone imate nadejda vuv men, NEO(V35GTR) :whistle: laugh.gif laugh.gif

AAAAAAAAAAaaahahahahahaahhAHhaahHahahaahHAHhaahh laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Na nas nadejdata ni v teb da pokaje6 4e si zaslujen i izqven entusiast na motornite sportove umrq dosta otdavna. Taq godina nikakvi merupriqtiq ne poseti, ne u4astva s nas. Doide edin pyt na 1/4 mile-a s nas i tova ti be6e. Taka 4e ne polu4ava6 credit za nadejdnost. Az imam po golemi nadejdi za Paketa ili Del sol-4o da stanat activni samo da im padne edna po hubava kolica v rycete 4e s tiq hondi i toyoti nestava. :thumbsup:

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 21 Юли 2006 18:04

^ za men grija na berei, da ne zema da podkaram MITSU-BULSHIT-A tongue.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 21 Юли 2006 20:42

V35GTR написа::PPPPP hahahah sichkite, Nacisti i Toyota sectantite, jiveete vuv nekakuv neprobuden sun kato vuv Matricata! Dobre che pone imate nadejda vuv men, NEO(V35GTR) :whistle: laugh.gif laugh.gif
abe iska ti se i ti tozi sun da sanuvah, ama vse drugi sunishta ti se prisunvat! laugh.gif

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Юли 2006 20:54

K-A-N-U написа:ti kade go vidq tva 4e te bil sledval 4e 4ak i izostaval....
KORD написа: A kak nqma da te sledvam kato ti vodish patia kam benzinostanciata . A izostavah shtoto...
K-A-N-U написа:... i na top speed
niamam nikvi pretencii za moia top speed, no kolata mi go e vijdala samo vednaj, i to togava daje ne sam se poznaval s KORD. ta kakvo propuskam wacko.gif
->

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 22 Юли 2006 03:32

HAHAHAHA GTwhatever ne mi se obesnqvai samo ti ako si nashta nadejda po dobre da se pisheme ve4e begali pak i neznam koi jivee v me4shtite i filmite .............. nali znaesh edin sektat ot nissan foruma otishal da tarsi kniga za barzia skyline vav edna biblioteka i tam mu kazali 8mi red fantastika ....... leko sas usmivka .


Btw az ne kazvam 4e na fifi kolata e losha prosto moita e po dobra tongue.gif tongue.gif tongue.gif .... Vse oshte bih si kupil IS 300 ako moga da si go pozvolia no ne e dostata4no dobatr za parite koito trqbva da pohar4a . biggrin.gif
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

El Camino

Мнение от El Camino » 22 Юли 2006 09:35

KORD написа:Vse oshte bih si kupil IS 300 ako moga da si go pozvolia
Shhhhhhhttt - tiho! Shte te chue nqkoi! unsure.gif :whistle:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта