Протестно Шествие срещу смъртните присъди на медиците СОФИЯ

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Audi_RS*
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Яну 2007 11:35
Обратна връзка:

Протестно Шествие срещу смъртните присъди на медиците СОФИЯ

Мнение от Audi_RS* » 12 Яну 2007 11:37

Колеги нека се организираме и за едно шествие в София ! на 14.01.2007 година от 15:00 часа пред НИМ (национален исторически музей) ще се съберем и 16:00 часа се тръгва за Либийското посолство !

Голяма Столична община е уведомена и има разрешение !
СДВР е уведомено, а от там нататък те си уведомяват КАТ и т.н !

Темата ще пусна в колкото мога повече форуми,уведомявайте и вие свои колеги както намерите за добре.

Надявам се че ще направим нещо сериозно и мащабно !
Темата е пусната в повечето автофоруми,нека да покажем че сме задружни и организирани,защото не се знае в бъдеще време какво ни чака ... надявам се че и от вашият клуб ще има присъстващи!

Ауди Форум
VW форум
Lancia форум
Fiat форум
БМВ форум
Тунинг.бг форум
Рено Форум
Nissan форум
и много други....
Искрено се извинявам ако съм нарушил правилата на форума,знам че темата е за срещи/мероприятия,но мисля че тук ще я видят повече хора,Благодаря!

novozagorski
Мнения: 56
Регистриран на: 31 Авг 2006 21:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Протестно Шествие срещу смъртните присъди на медиците СО

Мнение от novozagorski » 12 Яну 2007 22:48

Audi_RS* написа:Колеги нека се организираме и за едно шествие в София ! на 14.01.2007 година от 15:00 часа пред НИМ (национален исторически музей) ще се съберем и 16:00 часа се тръгва за Либийското посолство !

Голяма Столична община е уведомена и има разрешение !
СДВР е уведомено, а от там нататък те си уведомяват КАТ и т.н !

Темата ще пусна в колкото мога повече форуми,уведомявайте и вие свои колеги както намерите за добре.

Надявам се че ще направим нещо сериозно и мащабно !
Темата е пусната в повечето автофоруми,нека да покажем че сме задружни и организирани,защото не се знае в бъдеще време какво ни чака ... надявам се че и от вашият клуб ще има присъстващи!

Ауди Форум
VW форум
Lancia форум
Fiat форум
БМВ форум
Тунинг.бг форум
Рено Форум
Nissan форум
и много други....
Искрено се извинявам ако съм нарушил правилата на форума,знам че темата е за срещи/мероприятия,но мисля че тук ще я видят повече хора,Благодаря!
Трябваше по рано,приятел,да пишеш!Можеше и ние хората от провинцията да се включим!Щяхме да отложим плановете за уикенда!
То предполагам,че и по ТВ са го казали,ама като не гледам... :(

Audi_RS*
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Яну 2007 11:35
Обратна връзка:

Мнение от Audi_RS* » 13 Яну 2007 12:45

Колеги днес ходих до посолството да проверя как стоят нещата с и след като говорих с отговорника на обекта за утре се уточниха следните неща:

Общо взето ограждения има навсякаде и протестните действия ще трябва да се извършат зад тях,ще има засилена охрана и няма да се позволят замервания и бутания на полицайте,както е било с феновете на нашите футболни отбори...

Пътя за изтегляне ще е същият по който сме дошли,напред всичко е затворено заради ремонт на булеварда и заради метрото.

ПАРКИРАНЕТО НА КОЛИТЕ
Като приближим посолството казаха, че вероятно ще има кола на КАТ която да ни отклонява по успоредната улица на която се намира Посолството,там на тази улица може да се спре,тя е точно пред един блок, а ако се продължи направо има площадче на който въртят рейсовете и там също може да се спре,така че да не пречим на движението, ако се спре на площадчето дано после може да се изтеглим пред посолството,въпреки че изрично казаха че пред посолството с колите няма да можем да минем..

Също ще може да се спира и на булеварда от дясно.. и от ляво предполагам,ако не се пречи на движението,но до патрулната кола! ... няма да разрешат спирането на коли дори за малко точно пред посолството..

Дано съм бил полезен с тази информация.. уведомете колегите,защото предполагам не всички ще прочетат съобщението ..

:respekt: към всички които ще дойдат :flehan:

Аватар
max-2
Мнения: 1789
Регистриран на: 08 Дек 2005 19:15
Местоположение: Пловдив
Благодарил/а: 18 пъти
Получена  благодарност: 44 пъти

Мнение от max-2 » 13 Яну 2007 17:52

Подкрепям идеята горещо, но по финансови причини не мога да си позволя пътуване тази неделя....

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта