Каква ще бъде следващата ви Toyota?

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти

Каква ще бъде следващата ви Toyota?

AYGO
2
6%
Yaris
0
Няма гласували
Auris
2
6%
Corolla
7
22%
Corolla Verso
4
13%
Avensis
2
6%
RAV4
6
19%
Prius
2
6%
Land Cruiser
6
19%
Hilux
1
3%
 
Общо гласове: 32

roumen68
Мнения: 212
Регистриран на: 19 Яну 2007 05:58
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Мнение от roumen68 » 12 Мар 2007 23:16

В анкетата съм посочил само моделите, които в момента се продават от ТМ Ауто. Затова там ги няма Селика и други модели.

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 13 Мар 2007 01:35

juri_galev написа:
V35GTR написа:^ ne me kefiat opciite! tongue.gif
Като не те удоволетворяват опциите направиси една Анкета в офф топик и си гласувай tongue.gif
az sutho sum na mnenie che trqabva da budesh dopuskan samo v noviqa subforum "pod 18" tongue.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

del_sol_fen
Мнения: 533
Регистриран на: 23 Яну 2005 01:08
Местоположение: Chicago, US of A

Мнение от del_sol_fen » 13 Мар 2007 04:32

CELICA - SUPRA MK2 !!!!!! :) :)

p.s. nishto che ia niama v TM AUTO :P
-------------------------------------------------
"...coming up on the Clock Channel ..... Six O'Clock..."

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 13 Мар 2007 09:47

^Само така!!! cool.gif

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 13 Мар 2007 11:22

V35GTR написа:
juri_galev написа:
V35GTR написа:^ ne me kefiat opciite! tongue.gif
Като не те удоволетворяват опциите направиси една Анкета в офф топик и си гласувай tongue.gif
az sutho sum na mnenie che trqabva da budesh dopuskan samo v noviqa subforum "pod 18" tongue.gif
Не мога да разбера защо разваляш темата пиши си в офф топик и не се занимаваи и не осираи нещата остави да пишат хора заинтересовани в тази анкета писнами от ваще простотии mad.gif.Не пиша в офф топик най малкото и в темите който пускаш за твоите нисани.Наи-лесно е да влезна и да ти осера темата.Направиха ви отделен под форум да си пишете то все едно нищо не се е променило.На тъпия ти отговор по горе няма да коментирам

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Мнение от LEXUS » 13 Мар 2007 19:10

Гласувам с две ръце за Prius! cool.gif
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Аватар
hyankov
Мнения: 1417
Регистриран на: 11 Сеп 2006 22:05
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от hyankov » 13 Мар 2007 19:13

LEXUS написа:Гласувам с две ръце за Prius! cool.gif
Не мога да зацепя какво толкова ви кефи някакъв супер грозен и немощен хибрид.
Subaru Impreza III Hatchback (2009) - 2.0R MT, 150 hp
Toyota Avensis (2000) - 2.0 D-4D (личен рекорд - 4.1л/100км) - SOLD
Toyota Corolla LE (2000) - 1.8, 125 hp - SOLD

the_rider
Мнения: 411
Регистриран на: 18 Окт 2004 13:40
Местоположение: София

Мнение от the_rider » 14 Мар 2007 11:11

hyankov написа:
LEXUS написа:Гласувам с две ръце за Prius! cool.gif
Не мога да зацепя какво толкова ви кефи някакъв супер грозен и немощен хибрид.
грозен... красотата е относително понятие. Факт е, обаче че е супер високотехнологичен. И мен Приуса ме кефи!

Deni
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Юни 2006 14:12
Местоположение: София

Мнение от Deni » 14 Мар 2007 12:47

Аз гласувах за RAV4 smile.gif Сега съм с Ярис, но иначе това бих карала с най-голям кеф. Мисля,че е идеалният дамски джип. И много се надявам другата година вече да мога да си го позволя.

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 14 Мар 2007 14:02

Deni написа:Аз гласувах за RAV4 smile.gif Сега съм с Ярис, но иначе това бих карала с най-голям кеф. Мисля,че е идеалният дамски джип. И много се надявам другата година вече да мога да си го позволя.
Отиват им на жените Рав4.Като съдя по маиками мн често ми го иска.А аз пък като съм всеки ден в центъра с Яриса ми е мн по добре от колкото с джипа.Друго е да гледаш малко по от високо

И аз съм на мнение че приуса е хубав автомобил харесвами скоростната кутия с това безтепенно превключване сеедно карам блускаща количка и само Директна и Задна

Deni
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Юни 2006 14:12
Местоположение: София

Мнение от Deni » 14 Мар 2007 15:49

juri_galev написа: Отиват им на жените Рав4.Като съдя по маиками мн често ми го иска.А аз пък като съм всеки ден в центъра с Яриса ми е мн по добре от колкото с джипа.Друго е да гледаш малко по от високо

И аз съм на мнение че приуса е хубав автомобил харесвами скоростната кутия с това безтепенно превключване сеедно карам блускаща количка и само Директна и Задна
А на мен приус изобщо не ми харесва. Онзи ден го гледах половин час в салона и нещо не ме грабна. Може би защото гледам повече външния вид.

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 14 Мар 2007 16:10

Deni написа:
juri_galev написа: Отиват им на жените Рав4.Като съдя по маиками мн често ми го иска.А аз пък като съм всеки ден в центъра с Яриса ми е мн по добре от колкото с джипа.Друго е да гледаш малко по от високо

И аз съм на мнение че приуса е хубав автомобил харесвами скоростната кутия с това безтепенно превключване сеедно карам блускаща количка и само Директна и Задна
А на мен приус изобщо не ми харесва. Онзи ден го гледах половин час в салона и нещо не ме грабна. Може би защото гледам повече външния вид.
всеки си има вкус.Но добре си се насочила към рав4 избора е мн добър biggrin.gif :thumbsup:

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Мнение от LEXUS » 14 Мар 2007 20:40

Deni написа:
juri_galev написа: Отиват им на жените Рав4.Като съдя по маиками мн често ми го иска.А аз пък като съм всеки ден в центъра с Яриса ми е мн по добре от колкото с джипа.Друго е да гледаш малко по от високо

И аз съм на мнение че приуса е хубав автомобил харесвами скоростната кутия с това безтепенно превключване сеедно карам блускаща количка и само Директна и Задна
А на мен приус изобщо не ми харесва. Онзи ден го гледах половин час в салона и нещо не ме грабна. Може би защото гледам повече външния вид.
А на мен пък ми е много интересно,защо жените обичат да се хвърлят на джипове,на мен лично са ми смешни в джипове.Ако говорим за джип,който да отива на жените,това е Дайхацу Териос,много е готин и е един малък рав4,точно като за жена.
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

roumen68
Мнения: 212
Регистриран на: 19 Яну 2007 05:58
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Мнение от roumen68 » 14 Мар 2007 20:51

Аз правих тест-драйв на Приуса, към 3 км и тази кола наистина ме грабна. С гледане отвън нищо не се разбира. В движение просто си е чудесия! Препоръчвам ви да поискате тест-драйв и гледайте дисплея как се сменят режимите във всеки един момент. Нещо уникално е!
От избор на Приус ме спират 4 основни неща:
- не може да се пререгистрира за повече места (или товарен вариант) и да се тегли ДДС при покупка от фирма, както това спокойно става с повечето други модели на Тойота, даже и с Aygo с 3 врати.
- сравнително малък багажник.
- ефекта от хибридното задвижване се усещал най-вече на градско каране, където енергията от спирането зарежда батерията. По магистралата бензиновият двигател почти не млъквал и съответно разхода е все едно си караш бензин 1.5.
- тъй като не може да се тегли ДДС - по цена почти се изравнява с RAV4 D4-D 2.2 ниво Luxury, без ДДС-то. Е, това е когато се купува от фирма.
Toyota Avensis D4-D, 2.0, 116 hps, SOL, комби. Произведена в UK на 14.12.2003. Добрич-Варна с разход 3.6л/100км!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Re: Каква ще бъде следващата ви Toyota?

Мнение от Japanese_fever » 14 Мар 2007 20:56

roumen68 написа:Каква ще бъде следващата ви Toyota?
Corolla(tazi deto e v TM Auto), no TRD paket. TAm kakto si mu e v reda na ne6tata auspuh, kusi prijinki, edin razmer po-golemi djanti. A i da zabravih da uto4nq s 2ZZ-GE dvigatel ... :whistle: biggrin.gif

Ina4e ot Am. pazar:
IS 300 na staro
IS 250/350, kojto ot dvata idva sus ru4ni, ako li ne vzimam 300-ta
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot], mancho123 и 56 госта