no more ALTEZZA :)

jamie: "Абе съвсем сериозно предлагам подфорум "Субару". Така и така Тойота ще ги купи."

BD: "Станаха нещо доста Миати-те напоследък"
Публикувай отговор
ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 21 Мар 2007 14:49

vij sia peikata otzad e vapros na lichen vkus. Niakoi hora obichat da karat burzi koli koioto da ne se nabivat na ochi ... makar che peika ili ne STI si e STI tai che ... osven tova e funkcionalen toia spoiler.ako ne beshe STI niamashe da go slojat tam.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Мар 2007 16:36

racing_fan написа:Златни джанти - цигания
Заден спойлер - грозен и ненужен

НО КОМЕНТ ПРОСТО, незнам какво да кажа. Ако и ALTEZZA е на същото мнение - пич, честно, смени колата навреме, явно не е за човек като теб. Просто вземи друг модел, хем ще ти вози меко, хем ще има повече глезотийки. Ама тва да си купиш WRX STi и да му махнеш крилото, е все едно... да отрежеш на кон опашката - става супер смешно.
Или пък да кажеш, че златните джанти на Субару са селяния... е тва пък е най-голямата глупост която съм чувал. Пич ти явно не си виждал и на снимка черно Субару със златни джанти, какво остава наживо... Вижте го това на снимката колко е грозно с тия златни джанти, просто... няма такава грозотия...
tova dali sam vijdal na jivo Subaru sas zlatni djanti shte se napravia che ne sam go prochel.
az oshte do kat ia kupuvah se chudih dali da gi nakaram da mi razmeniat djantite za zlatni. principno i dvata cviata mi haresvat, prichinata da ia vzema sas srebarnite e che kolata veche beshe s tiah i prosto ne mi se zanimavashe. taka ili inache ne sam reshil koe poveche mi haresva, ta reshih da ne se zanimavam.
kolkoto do spoilera. az originalno biah tragnal da gledam za Subaru Ipreza WRX STi Limited. toi si e sashtata kola, no v mesto peikata ot zad sa mu slojili lip spoiler. i prichinata da ne iskam peikata ot zad e ne shtot ne mi haresva, ami shtoto kreshti "globete me za privishena skorost". prosto strashno mnogo se nabiva v ochite na policaite.
->

b_d

Мнение от b_d » 21 Мар 2007 16:52

Алтезов,
сега ще трябва ли да ти сменяме ника на "STi" ?

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 21 Мар 2007 16:59

ALTEZZA това за златните джанти не се отнасяше за теб, сори че не се уточних, имах предвид TheOrcrist и донякъде Japanese_fever. Не че белите са лоши, то на хубава кола всичко и отива biggrin.gif, но златистите са класика и с тях си е най-красиво. Може ли да ми обясниш още малко за крилото, смисъл как така ще те глобят за превишена скорост само заради крилото, ако си без него и пак караш с превишена скорост няма ли да те глобят? Поне от думите ти така излиза. Аз не съм бил в USA затова ако може малко да ми разясниш каква е сутиацията там. Се си мисля, че ако не си с превишена скорост, ако ще и с Вейрон да си или с болид от Ф1 няма как да те голбят за превишена скорост... wacko.gif

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 21 Мар 2007 17:05

racing_fan написа:Златни джанти - цигания
Заден спойлер - грозен и ненужен

НО КОМЕНТ ПРОСТО, незнам какво да кажа. Ако и ALTEZZA е на същото мнение - пич, честно, смени колата навреме, явно не е за човек като теб. Просто вземи друг модел, хем ще ти вози меко, хем ще има повече глезотийки. Ама тва да си купиш WRX STi и да му махнеш крилото, е все едно... да отрежеш на кон опашката - става супер смешно.
Или пък да кажеш, че златните джанти на Субару са селяния... е тва пък е най-голямата глупост която съм чувал. Пич ти явно не си виждал и на снимка черно Субару със златни джанти, какво остава наживо... Вижте го това на снимката колко е грозно с тия златни джанти, просто... няма такава грозотия...

Пич, ти си се объркал...това не е ТунингБГ...тук средната възраст на юзърите не е 12г. Повечето от нас, включително и Алтезата биха предпочели да карат STi без да се набиват на очи, което те паз и от ченгета и от тъпи тинейджъри които искат да си пробват Сивика/Голфа колко е вървежен. Това означава махане на спойлер (който наистина е грозен) и махане на всички розови лепенки STi. Ти като си вземеш твоя ако искаш и сложи още 3 (с думи:три) спойлера, светещи пръскалки и капачки на винтилите, окачи едно CD на огледалото, неони отдолу, една "РЕСПРОМ" тонколона в багажника и ходи да вземеш мацките от детската дискотека...ок?

Аватар
racing_fan
Мнения: 182
Регистриран на: 04 Мар 2006 10:45
Местоположение: София

Мнение от racing_fan » 21 Мар 2007 17:11

Нещо за годините ми си се объркал доста, както и за другите неща, но както и да е. Мисълта ми е, че щом не искате да карате истинско STi, по-добре да се вземе само WRX който е 230 коня, ако не сте за 50 коня разлика разбира се. Хем ще вози по-меко, хем ще е по-евтин, хем няма да го има този бъркащ в очите на всички спойлер.

А за спойлера - я им напиши направо на Субару, да не слагат повече тоя грозен спойлер, само грози колата и няма никва файда от него. laugh.gif

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 21 Мар 2007 17:28

не, ти не си разбрал. Въпроса е ДА караш STi, тя отвътре и механически колата си е същата...ама както и да е

Ето я и STi Limited

Изображение

Изображение

Изображение

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 21 Мар 2007 17:57

limited opredeleno izglejda po dobre
no taia nova prednica neshto ne me kefi. starite STI-ki imaha po gotini farove ma zdrave da e. igurno kato ia pogledam malklo shte svikna. puk i ti kato kaarash ne ia gledash tai che vko :)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Мнение от V35GTR » 21 Мар 2007 18:31

ugabuga написа:limited opredeleno izglejda po dobre
no taia nova prednica neshto ne me kefi. starite STI-ki imaha po gotini farove ma zdrave da e. igurno kato ia pogledam malklo shte svikna. puk i ti kato kaarash ne ia gledash tai che vko :)
+1 za farovete!

PAKETA - shto sporish za gluposti? wacko.gif
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 21 Мар 2007 18:43

Originalnoto krilo na STI ne e koi znae kolko grozno. Ima kude-lude po-frapira6ti tip F&F peiki + jelezni podpori. Prosto kriloto e malko viso4ko i strani4nite podpori sa sus su6tata debelina, koeto go pravi malko grubo, no sum siguren, 4e i tova e bila celta na dizainerite. Da e seplo, no su6tevremenno vnu6itelno. KAto dizain ne e nqkakuv ki4, no si e golqm6ko.

Nito djantite, nito kriloto sa bolka za umirane, kakto vsi4ki znaem.
Edinstvenoto lo6o e, 4e se nabiva6 v o4ite na 4engelite i tova ne e malko, kato se iam vpredvid, 4e tuk se sre6tat 4esto, a i 4esto te ptovokirat na magistralata da se durpate i posle te zakop4avat. mad.gif

I da, s tova malko krilce STI Limited izglejda osakatena donqkude, kakto kaza racing_fan! Trqbva da e ne6to sredno, spored men.

Ima edna ruska pogovorka, 4e po cvqt i vkus 4ovek nqma priqtel, t.e. vseki si ima razli4en vkus.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 21 Мар 2007 18:46

ALLtezzaa vzemi si ne zlatni, a po-tumno bronzovi djanti. Znam, 4e te kefqt, ne gi slu6ai! biggrin.gif
Изображение
Прикачени файлове
... ili ne6to podobno ...
... ili ne6to podobno ...
STI.jpg (37.63 KiB) Преглеждано 2023 пъти
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Мар 2007 19:00

ok, goliama tema otlepihme.
ta spoilera shte stoi tam kadeto si e, nezavisimo na koi mu haresva i na koi ne.
djantite sa srebarni, a ne zlatni, i taka shte si ostanat, osven ako ne si nameria vtori chift zimni djanti det da sa zlatni, no ne darja tolkova na cveta im.
otnosno lepenkite i emblemite, vse oshte ne sam reshil kakvo tochno da pravia. otzad nadpisite Subaru i Ipreza shte izcheznat, STi ne znam dali shte go mahna ili ne, tai kato na prednia gril sashto ima nadpis STi, koito shte stoi. sashto na centralnite kapachki na djantite pishe STi, iavno i tez nadpisi shte stoiat. golemite stikeri na prednata bronia shte gi mahna. malkite stikeri det sa pred prednite vrati, za tiah oshte ne sam reshil.
->

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 21 Мар 2007 19:06

Japanese_fever написа:ALLtezzaa vzemi si ne zlatni, a po-tumno bronzovi djanti. Znam, 4e te kefqt, ne gi slu6ai! biggrin.gif
za sega ne sam se razbarzal da vzimam djanti. edinstvenia sluchai pri koito za momenta bih vzel vtori chift e ako nameria used na prilichna cena. inache na segashnite nishto im niama, men si me kefiat. btw, az taka ili inache ne sam siguren dali shte mi triabvat vtori chuft djanti. sega kolata e s letni gumi, ta kat doide zimata shte prenesa zimnite gumi det biaha na Lexus-a. obache kat se iznosiat letnite i zimnite, nai veroiatno shte slagam all season-ki, ta togava niama da mi triabvat vtori chift djanti. ta za sega sam sas srebarnite.

btw, za sega nai-goliamata mi dilema e kak tochno shte svarzvam radar-detektora.
->

Celica
Мнения: 237
Регистриран на: 07 Окт 2004 16:52
Местоположение: Варна, Морето...

Мнение от Celica » 21 Мар 2007 19:59

racing_fan написа:Златни джанти - цигания
Заден спойлер - грозен и ненужен

НО КОМЕНТ ПРОСТО, незнам какво да кажа. Ако и ALTEZZA е на същото мнение - пич, честно, смени колата навреме, явно не е за .......

racing_fun nedei da se iskazvash taka kraino
Altezza dobre che e razbran i ti otgovori normalno... ta tova ne e tuning.bg, a pri tqh hich ne e kato v BG.

otnosno vyprosa ti kak taka za edna "peika" shte gi globqt, az moga da ti dam za primer edna tema v tozi razdel neshto za "uspeha na gradskata policiq" se kazva... za rekles driving-a,
V nachaloto kato doide policiqta na mqstoto... na men mi beshe izkliuchitelno smeshno shtoto tiq policai se dyrjaha kat che koi znae kvo prestyplenie sme izvyrshili, shtoto v Bg za tva che si dyrpal rycha nqkyde edvali shte ti kajat neshto, da obache tova nikak si ne beshe kato da se vartish na parkinga pred vas. Togava policaite dori ne bqha sigurni kakvo se e sluchilo i gi arestuvaha.... wink.gif

p.s. nedei da im kazvash na momchetata kakvo sa videli i kakvo ne, che chak men me napushi na smqh... nie tuka nishto ne sme vijdali !

Аватар
blueSKYLINE
Мнения: 141
Регистриран на: 21 Юни 2006 16:47
Местоположение: Mt Prospect, IL
Обратна връзка:

Мнение от blueSKYLINE » 21 Мар 2007 20:12

Te tova da go vidia niama da go poviarvam.

Pyrvo pozdravlenia za Fifito za novata AWD Turbo pridobivka.
Triabva da si priznaia che ako niakoj me beshe pital da listna imenata na sichki i koj e most likely to buy STIka, fifi shtiah da go slozha na posledno miasto (aide mozhe bi pred posledni i brata sled nego). Ta za tova sym leko shokirana v momenta.

STIkite sa hubavi koli performance wise, za vynshen vid e vypros na lichen izbor. No za toia prostor otzad ne mislia che mozhe i da stava duma, az sys sigurnost ne go haresvam. NE mislia che toj e tova koeto identifies the STI taka che ne mislia che bi bilo losha ideia da go mahnesh.

A za zlatnite djanti ... az lichno ne gi haresvam. No pak tova again si e vypros na lichen vkus.

Otnovo chesitot sys zdrave da si ia karash, racish, modificiarash i tn ... bezavarino obache sichko da e. I si otvariai ochite za chernite Sentri che malko ostnaha zdravite ;)
2003 Infiniti G35 Couple 6MT
2008 Subaru Legacy

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта