Въпрос относно навигация B9005 на Toyota Auris 2008

new_0ne
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Яну 2024 21:14
Местоположение: Варна
Автомобил: Toyota Auris 2008 2.0 D-4D

Въпрос относно навигация B9005 на Toyota Auris 2008

Мнение от new_0ne » 06 Яну 2024 21:44

Здравейте ,

От скоро съм собственик на Toyota Auris 2008 2.0 D-4D и съм много доволен от колата . След като я закупих беше с оригиналното си Radio/CD . С един колега се оказа че имаме същите коли , но неговата имаше въпросната навигация B9005 , та реших и аз да закупя такава , понеже променя фацата доста на таблото :D :D . След дълго търсене я намерих , закупих и поставих и всичко е точно засега .

Въпросът ми към колегите , които разполагат с въпросната навигация , успяхте ли някак да свържете USB флашка или AUX кабел към нея ? Разглеждах този форум не открих нищо за тази навигация , разглеждал съм чуждестранните форуми , също не откривам нищо ( освен един пичага успял да върже камера за задно виждане , което мисля скоро да пробвам и да публикувам в този форум резултатите ) .

Също един странично тънък въпрос , след поставянето на навигацията открих , че мога да вържа телефона си с Bluetooth за HandsFree разговори , но микрофона не работи . Реално когато някой ми звъни излиза на дисплея , чувам ги , но мен не ме чуват . Търсих схема на входовете отзад на навигация , но отново нищо не намирам .

Много ще се радвам ако излезе колега сблъскал се с всички тези мои въпроси .

Аватар
biro
Мнения: 2651
Регистриран на: 31 Мар 2013 11:21
Местоположение: Русе
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 71 пъти

Въпрос относно навигация B9005 на Toyota Auris 2008

Мнение от biro » 06 Яну 2024 22:41

Не става само със смяна на мултимедията. Микрофона се намира горе в предния плафон и ако колата фабрично не е била със съответната мултимедия не са поставили и микрофон. Същото е с usb и aux in - те са заработени в таблото под медията ако тя има такива функции.
Купи си човек кола с десен волан и без климатик после пита по форумите не може ли да се монтира климатик и да се премести волана. За модификация на фарове с ксенон/лед или смяна на скоростна кутия с 6 степенна да не споменавам.
Купувайте каквото ви е необходимо или карайте каквото сте си купили. От магаре кон не става.
C-HR 1.8 Hybrid 122к.с. 2ZR-FXE 2017 Classy LED

new_0ne
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Яну 2024 21:14
Местоположение: Варна
Автомобил: Toyota Auris 2008 2.0 D-4D

Въпрос относно навигация B9005 на Toyota Auris 2008

Мнение от new_0ne » 06 Яну 2024 23:00

Благодаря за бързия отговор ! Но не вярвам да няма заобиколен път за нещата , които питам . Все пак сме напреднали в технологиите , AI ( изкуствен интелект ) измислиха хората , едва ли няма начин за ThirdParty фирми които са се занимавали да угодят на пазара досега ( говорим за техника на 16 години все пак ) . За 6 степенната скорост кутия няма да питам , понеже вече си я има в колата tooth.gif tooth.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта