Toyota Auris Start/Stop ECO flashing

sergoscorpions
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Мар 2024 08:59
Местоположение: England
Автомобил: Toyota Auris

Toyota Auris Start/Stop ECO flashing

Мнение от sergoscorpions » 07 Мар 2024 12:45

Здравейте на всички, имам Toyota Auris 1.33 Dual VVTI. Имам проблем със старт/стоп ECO. Проверих във форума и когато хората говорят за старт/стоп имат предвид бутона за стартиране на двигателя, моята е системата, която спира двигателя, когато спреш на светофара. Имам две лампички на таблото едната е ECO и ECO е изключена. Наскоро ECO започна да мига, за да ми каже, че не мога да задействам системата Старт/Стоп. Тъй като видях лека луфт в напрежението между 14v-12v не постоянно 14v купих новo dinamo. Новият алтернатор издържа 30 минути, но това е друга история, но когато новият спря да работи след 30 минути, лампата на батерията/алтернатора светна, където при стария алтернатор е само зелената мигаща ECO светлина. Нямам никакви грешки, записани в компютъра, така че не съм сигурен къде е проблемът. Тъй като ми беше възстановена сумата за дефектния алтернатор, планирам да взема стария регулатор на напрежението от Denso и да го преместя на новия алтернатор с дефектен регулатор на напрежението и се надявам на най-доброто. Някой има ли същия проблем? Батерията на колата ми беше тествана и имаше 87% живот, така че не е батерия.
Съжалявам, ако имам правописни грешки, но използвам Google translate, защото нямам BG на работния си компютър.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 71 госта